Класичний університет Тернополя у SCImago Institutions Rankings

 У рейтингу інноваційності SCImago серед закладів вищої освіти України класичний університет Тернополя – у числі лідерів, посівши 5 місце серед 44 кращих університетів!ЗУНУ посів 40 місце у консолідованому рейтингу вишів України 2022 року!

 Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг вишів України 2022 року.


 ЗУНУ у топі серед українських університетів!

 Західноукраїнський національний університет серед 185 українських закладів вищої освіти піднявся у рейтингу на чільне 14 місце. Пишаємося, що класичний університет Тернополя – лідер серед українських вишів!ЗУНУ – лідер у вебометричному рейтингу університетів світу

 У вебометричному рейтингу університетів світу Webometrics Ranking Web of Universities Західноукраїнський національний університет посів 11 місце серед 314 закладів вищої освіти УкраїниЗУНУ у ТОП-30 найкращих закладів вищої освіти!

 При складанні цьогорічного рейтингу «Топ-200 Україна» експерти враховували сучасні тенденції розвитку вищої освіти в Україні і світі, яка зазнає глибинних змін від впливу пандемії COVID-19 та повномасштабного воєнного вторгнення Росії в Україну.
Бібліотека ім. Л. Каніщенка ЗУНУ у світовому рейтингу!

 Опубліковано оновлений світовий рейтинг транспарентності інституційних репозитаріїв університетів та інших науково-освітніх установ (Transparent Ranking of Repositories).
Бібліотека ім. Л. Каніщенка ЗУНУ у світовому рейтингу!

 Опубліковано оновлений світовий рейтинг транспарентності інституційних репозитаріїв університетів та інших науково-освітніх установ (Transparent Ranking of Repositories).
Рейтинг Форбс

 Нещодавно Форбс опублікували рейтинг «Найкращі міста для ведення бізнесу», який складено на основі 10 критеріїв:  прозорість міської влади, ділова активність, регіональний рейтинг Doing Business, купівельна спроможність, транспортне сполучення, безпека, освіта, міграційна привабливість та екологічна ситуація, а також готовність міст до наступної хвилі пандемії.Класичний університет Тернополя посів 7-ме місце у рейтингу SCImago!

 Класичний університет Тернополя входить у топлідерів рейтингу SCImago, посівши 7-ме місце серед усіх закладів вищої освіти України у сфері економіки, економетрії та фінансів.ЗУНУ посів 20 місце у міжнародному рейтингу Webometrics Ranking Web of Universities!

 У липневому вебометричному рейтингу університетів світу Webometrics Ranking Web of Universities Західноукраїнський національний університет посів 20 місце серед 314 вишів України, піднявшись на сім позицій вище у порівнянні з минулим рейтингом.
ЗУНУ у ТОПі рейтингу!

 Нещодавно був опублікований всеукраїнський рейтинг університетів. Серед 242 університетів України класичний університет Тернополя із гідністю посів 32-ге!ЗУНУ – лідер серед кращих університетів України!

 У вебометричному рейтингу університетів світу Webometrics Ranking Web of Universities Західноукраїнський національний університет посів чільне 6-те місце за відкритістю серед 314 українських закладів вищої освіти за версією 12.0.Класичний університет Тернополя у ТОП-20 серед закладів вищої освіти України

 При складанні цьогорічного рейтингу "Топ-200 Україна" експерти враховували сучасні тенденції розвитку вищої освіти в Україні та світі, яка зазнає глибинних змін від впливу пандемії COVID-19.  Наш Західноукраїнський національний університет ввійшов у ТОП-20 найкращих закладів вищої освіти.ЗУНУ посідає 11-те місце в Україні за інноваційністю!

Західноукраїнський національний університет увійшов до незалежного міжнародного рейтингу SCImago Institutions Rankings за інноваційнстю й зайняв почесне 11-те місце!Обирай найкращих!

 Західноукраїнський національний університет посів перше місце за кількістю зарахованих студентів на контрактну форму навчання у підсумку вступної кампанії 2020 року серед закладів вищої освіти Тернопільщини та увійшов за цим показником до 20-ки кращих українських університетів.ЗУНУ у топі міжнародного рейтингу uniRank

 Оприлюднено результати зимової сесії міжнародного рейтингу uniRank. Цей рейтинг складається на основі вебометричних даних, отриманих з 5 різних джерел веб-аналітики.Класичний університет Тернополя входить в топ лідерів університетів України, зайнявши почесне шосте місце у рейтингу Webometrics Ranking Web of Universities!

 У вебометричному рейтингу університетів світу Webometrics Ranking Web of Universities Західноукраїнський національний університет посів чільне 6-те місце за відкритістю серед 317 українських закладів вищої освіти.Вітаємо ЗУНУ з високими позиціями у рейтингу UI GreenMetric2020!

 Університет Індонезії (UI) опублікував результат UI GreenMetric World University Rankings 2020. Цього року в ньому взяли участь 912 університетів з 84 країн.Класичний університет Тернополя посів 13-те місце у рейтингу QS EECA University Rankings

  Сьогодні опублікований щорічний міжнародний рейтинг закладів вищої освіти QS EECA University Rankings. Західноукраїнський національний університет посідає 13-те місце серед найкращих закладів вищої освіти України. Це престиж та визнання.Західноукраїнський національний університет входить у трійку лідерів за досягненнями у роботі Еразмус+

 За результатами аналітичного огляду  Національного офісу Еразмус +, який оцінював роботу університетів за показниками академічної мобільності, проекту напрямку КА2, проектів потенціалу Вищої освіти, проектів Жана Моне на підставі порівняння усіх зво України, які беруть участь у Еразмус+, Західноукраїнський національний університет знаходиться у числі лідерів серед університетів Західної України та займає 18 місце серед більше ніж 200 університетів України.Наш університет – лідер за кількістю поданих заяв вступників у Західному регіоні!

 На інформаційному ресурсі Освіта.UA опубліковано рейтинг ТОП-100 найпопулярніших вишів серед вступників, до якого увійшли заклади вищої освіти-лідери за кількістю заяв від абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти. Західноукраїнський національний університет – лідер у Західному регіоні, а також посідає 33 позицію серед зво України!ТНЕУ в консолідованому рейтингу закладів вищої освіти України 2020 року!

 Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2020 року. Згідно з ним, Тернопільський національний економічний університет посів тридцять третє місце серед 241 зво України та друге місце в обласному рейтингу. 
ТНЕУ – серед лідерів у міжнародному рейтингу uniRank

 Нещодавно оновився міжнародний рейтинг uniRank, ранжування університетів у якому здійснюється з 2005 року на основі вебометричних даних, отриманих з 5 різних джерел веб-аналітики.Абітурієнте, обирай найкращих! ТНЕУ вкотре посідає лідируючі позиції за результатами оцінки якості наукової діяльності університетів світу!

 У липні опубліковано оновлений рейтинг (липень 2020, версія 10.1.1, http://www.webometrics.info/en/transparent), що традиційно формується на основі аналізу цитованості вчених базою Google Scholar, здійсненого Webometrics. До рейтингу увійшли лише 62 українські заклади вищої освіти й серед них у п’ятірці лідерів Тернопільський національний економічний університет!ТНЕУ – лідер серед закладів вищої освіти України економічного профілю!

 На сайті www.webometrics.info опубліковано оновлену версію вебометричного рейтингу університетів світу Webometrics Ranking Web of Universities (Edition 2020.2.0). Відповідно до даних рейтингу Тернопільський національний економічний університет посідає 6-те місце серед 317 українських закладів вищої освіти (http://www.webometrics.info/en/Europe/Ukraine%20) і, водночас, є першим серед зво економічного профілю!Наш університет в лідерах у рейтингу "Топ 200 Україна"

 Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" за погодженням із Міжнародною наглядовою радою представив чотирнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти "Топ 200 Україна".

Серед двохсот університетів України Тернопільський національний економічний університет посів 13 місце.ТНЕУ – сьомий в Україні за кількістю дослідників, що мають профілі у Web of Science!

 Publons – це веб-сайт та безкоштовна служба для вчених для відстеження, перевірки та демонстрації своїх публікацій через Scholarly peer review та редакційних матеріалів для академічних журналів. За даними нещодавно опублікованого рейтингу на Publons ТНЕУ займає сьоме місце за кількістю дослідників, що мають профілі у Web of Science серед закладів вищої освіти України!ТНЕУ – перший серед економічних зво України у рейтингу університетів за показниками Scopus 2020 року

 У квітні 2020 року сайтом Освіта.ua здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських закладів вищої освіти.ТНЕУ знову серед лідерів за результатами оцінки якості наукової діяльності університетів світу!

 У січні опубліковано оновлений рейтинг (січень 2020, версія 9.2, beta!, http://webometrics.info/en/transparent?fbclid=IwAR0XSXaQQxN9aKQjQW2nN19KOooFLDZV7SeowjRw2b_gv2iAx8EuJ_smwCA), що формувався на основі аналізу цитованості вчених базою Google Scholar, здійсненого Webometrics. До рейтингу увійшли лише 72 українські заклади вищої освіти, а Тернопільський національний економічний університет – серед них посідає 4 місце!ТНЕУ в рейтингу GreenMetric World University Rankings 2019

 ТНЕУ піднявся з 440 на 423 місце у світовому рейтингу GreenMetric World University Rankings, учасниками якого є 780 університетів світу. Серед  українських університетів наш заклад вищої освіти займає 5 позицію!