Західноукраїнський національний університет входить у трійку лідерів за досягненнями у роботі Еразмус+

 За результатами аналітичного огляду  Національного офісу Еразмус +, який оцінював роботу університетів за показниками академічної мобільності, проекту напрямку КА2, проектів потенціалу Вищої освіти, проектів Жана Моне на підставі порівняння усіх зво України, які беруть участь у Еразмус+, Західноукраїнський національний університет знаходиться у числі лідерів серед університетів Західної України та займає 18 місце серед більше ніж 200 університетів України.Наш університет – лідер за кількістю поданих заяв вступників у Західному регіоні!

 На інформаційному ресурсі Освіта.UA опубліковано рейтинг ТОП-100 найпопулярніших вишів серед вступників, до якого увійшли заклади вищої освіти-лідери за кількістю заяв від абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти. Західноукраїнський національний університет – лідер у Західному регіоні, а також посідає 33 позицію серед зво України!ТНЕУ в консолідованому рейтингу закладів вищої освіти України 2020 року!

 Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2020 року. Згідно з ним, Тернопільський національний економічний університет посів тридцять третє місце серед 241 зво України та друге місце в обласному рейтингу. 
ТНЕУ – серед лідерів у міжнародному рейтингу uniRank

 Нещодавно оновився міжнародний рейтинг uniRank, ранжування університетів у якому здійснюється з 2005 року на основі вебометричних даних, отриманих з 5 різних джерел веб-аналітики.Абітурієнте, обирай найкращих! ТНЕУ вкотре посідає лідируючі позиції за результатами оцінки якості наукової діяльності університетів світу!

 У липні опубліковано оновлений рейтинг (липень 2020, версія 10.1.1, http://www.webometrics.info/en/transparent), що традиційно формується на основі аналізу цитованості вчених базою Google Scholar, здійсненого Webometrics. До рейтингу увійшли лише 62 українські заклади вищої освіти й серед них у п’ятірці лідерів Тернопільський національний економічний університет!ТНЕУ – лідер серед закладів вищої освіти України економічного профілю!

 На сайті www.webometrics.info опубліковано оновлену версію вебометричного рейтингу університетів світу Webometrics Ranking Web of Universities (Edition 2020.2.0). Відповідно до даних рейтингу Тернопільський національний економічний університет посідає 6-те місце серед 317 українських закладів вищої освіти (http://www.webometrics.info/en/Europe/Ukraine%20) і, водночас, є першим серед зво економічного профілю!Наш університет в лідерах у рейтингу "Топ 200 Україна"

 Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" за погодженням із Міжнародною наглядовою радою представив чотирнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти "Топ 200 Україна".

Серед двохсот університетів України Тернопільський національний економічний університет посів 13 місце.ТНЕУ – сьомий в Україні за кількістю дослідників, що мають профілі у Web of Science!

 Publons – це веб-сайт та безкоштовна служба для вчених для відстеження, перевірки та демонстрації своїх публікацій через Scholarly peer review та редакційних матеріалів для академічних журналів. За даними нещодавно опублікованого рейтингу на Publons ТНЕУ займає сьоме місце за кількістю дослідників, що мають профілі у Web of Science серед закладів вищої освіти України!ТНЕУ – перший серед економічних зво України у рейтингу університетів за показниками Scopus 2020 року

 У квітні 2020 року сайтом Освіта.ua здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських закладів вищої освіти.ТНЕУ знову серед лідерів за результатами оцінки якості наукової діяльності університетів світу!

 У січні опубліковано оновлений рейтинг (січень 2020, версія 9.2, beta!, http://webometrics.info/en/transparent?fbclid=IwAR0XSXaQQxN9aKQjQW2nN19KOooFLDZV7SeowjRw2b_gv2iAx8EuJ_smwCA), що формувався на основі аналізу цитованості вчених базою Google Scholar, здійсненого Webometrics. До рейтингу увійшли лише 72 українські заклади вищої освіти, а Тернопільський національний економічний університет – серед них посідає 4 місце!ТНЕУ в рейтингу GreenMetric World University Rankings 2019

 ТНЕУ піднявся з 440 на 423 місце у світовому рейтингу GreenMetric World University Rankings, учасниками якого є 780 університетів світу. Серед  українських університетів наш заклад вищої освіти займає 5 позицію!Студенти ТНЕУ найрозумніші!

 Підсумовано результати проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін і спеціальностей (спеціалізацій) у 2018/2019 навчальному році. Олімпіади було організовано на базі 80 закладів вищої освіти МОН України та 18 зво інших міністерств і відомств.Канал ТНЕУ на YouTube п'ятий в Україні у рейтингу uniRank 2019!

 Раді повідомити, що університетський канал YouTube (http://youtube.com/channel/UCzmAJJqajyKzUUvbo5Wo-Ew) включений до нещодавно виданого жовтневого видання університетського рейтингу YouTube uniRank 2019 (http://4icu.org/youtube/).ТНЕУ знову серед лідерів!

 Опубліковано липневу весію вебометричного рейтингу університетів світу Webometrics Ranking Web of Universities (Edition 2019.2.0). Відповідно до даних рейтингу Тернопільський національний економічний університет піднявся ще на дві позиції та посідає 4-те місце серед 320 українських закладів вищої освіти (http://www.webometrics.info/en/Europe/Ukraine%20)!ТНЕУ у ТОП-100 найпопулярніших зво серед абітурієнтів

 За даними Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що публікує рейтингові списки абітурієнтів, до навчальних закладів подано більше 1 млн 500 тисяч заяв від вступників. Тернопільський національний економічний університет займає 30 місце у рейтингу, що підтверджує зацікавленість абітурієнтів у вступі саме до нашого закладу вищої освіти.Приголомшлива новина! ТНЕУ – зайняв перше місце серед українських закладів вищої освіти за результатами цьогорічної оцінки якості наукової діяльності університетів світу!

 У липні опубліковано оновлений рейтинг (липень 2019, версія 8.0.0, beta!, http://webometrics.info/en/transparent), що формувався на основі аналізу цитованості вчених базою Google Scholar, здійсненого Webometrics. 
Цього року до рейтингу увійшли лише 70 українських зво, і лідером серед них є Тернопільський національний економічний університет!Світовий рейтинг транспарентності інституційних репозитаріїв університетів та інших науково-освітніх установ

 Щиро вітаємо університетську спільноту ТНЕУ з блискучим досягненням! Опубліковано оновлений світовий рейтинг транспарентності інституційних репозитаріїв університетів та інших науково-освітніх установ (Transparent Ranking of Repositories)Проект ТНЕУ - у ТОП 5 кращих наукових робіт молодих вчених України

  Згідно Наказу МОН України від 07.06.2019 №795 за підсумками заключної експертизи 121 проектів молодих вчених наукова робота під керівництвом д.е.н., проф. Монастирського Г.Л. і співкерівника д.е.н., доц. Борисової Т.М. на тему: «Формування механізму сталого розвитку міського транспорту на засадах концепції «розумного» міста та муніципальної екологістики»» (державний реєстраційний номер 0117U003871)" посіла 5-те місце за якістю та результативністю.ТНЕУ в оновленому рейтингу Webometrics Ranking of World Universities!

 Опубліковано оновлений вебометричний рейтинг університетів світу Webometrics Ranking of World Universities (January 2019, Edition 2019.1.0.). Відповідно до даних рейтингу Тернопільський національний економічний університет посідає 6-у позицію серед українських закладів вищої освіти й впевнено продовжує утримувати лідерські позиції (http://www.webometrics.info/en/Europe/Ukraine%20)!ТНЕУ приєднався до UI GreenMetric World University Rankings

 У жовтні цього року наш університет приєднався до UI GreenMetric World University Rankings, який, починаючи з 2010 року, є важливою ініціативою реалізації ідей сталого розвитку у закладах вищої освіти в усьому світі. Нині у світовому рейтингу UI GreenMetric загалом зареєстровано 619 університетів з усіх куточків нашої планети, серед них сім українських.ТНЕУ серед лідерів у міжнародному рейтингу uniRank!

 Нещодавно оновився міжнародний рейтинг uniRank, ранжування університетів у якому здійснюється з 2005 року на основі вебометричних даних, отриманих з 5 різних джерел веб-аналітики. Рейтинг світових університетів ґрунтується на оцінці популярності їхніх веб-сайтів з точки зору трафіку, довіри і якості посилальної активності.Студентська наукова діяльність у ТНЕУ – це престижно!

 Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України про підсумки Всеукраїнської студентської олімпіади та Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017-2018 навчальному році Тернопільський національний економічний університет став найкращим серед закладів вищої освіти економічного профілю.Тернопільський національний економічний університет у вебометричному рейтингу серед українських вишів посів почесне перше місце!

 
За результатами оцінювання якості наукової діяльності університетів світу http://webometrics.info/en/transparent, що проводилося у липні 2018 року, здійсненої Webometrics, Тернопільський національний економічний університет посів перше місце. 


ТНЕУ у рейтингу Google Scholar

За результатами цьогорічної оцінки (червень 2018, версія 6.0, beta!) якості наукової діяльності університетів світу http://webometrics.info/en/transparent, що проводилася на основі аналізу цитованості вчених базою Google Scholar, здійсненої Webometrics, Тернопільський національний економічний університет посів 8 місце серед 118 українських вишів, включених до світового рейтингу та 2297 місце у загальносвітовому рейтингу, що налічує 5808 навчальних закладів. 
Наш університет вкотре підтвердив високий статус закладу вищої освіти європейського зразка! Пишаємося наполегливою працею науковців ТНЕУ й зичимо нових досягнень.ТНЕУ у липневому рейтингу Webometrics 2018

На сайті Webometrics http://repositories.webometrics.info/en/transparent опубліковано світовий рейтинг транспарентності (Transparent Ranking of Repositories) інституційних репозитаріїв університетів та інших науково-освітніх установ. За результатами рейтингування репозитарій бібліотеки ім. Л.Каніщенка ТНЕУ посів почесне 177 місце.  Рейтинг сформовано на основі підрахунку кількості наукових робіт, розміщених  у репозитарії і проіндексованих базою Google Scholar. Цього року автоматизований рейтинговий алгоритм Webeomtrics ідентифікував 1000 кращих репозитаріїв
світу, з яких більше, ніж 30 – репозитарії українських вишів.ТНЕУ в рейтингу «Топ-200 Україна»

 27 травня 2016 року на сайті www.euroosvita.net/ було опубліковано рейтинг «Топ-200 Україна» – 2015/2016 р. Цьогорічний рейтинг є ювілейним, адже виходить уже десятий раз. Відрадно, що серед двохсот університетів України Тернопільський національний економічний університет займає 41 позицію.Опубліковано рейтинг ВНЗ "ТОП-200 Україна" у 2014 році

 Нещодавно увосьме було опубліковано рейтинг університетів України III-IV рівнів акредитації "ТОП-200 Україна".

 

Цьогоріч Тернопільський національний економічний університет ранжовано на 45 місці серед двох сотень вищих навчальних закладів нашої держави.