Зустріч із засновником та президентом Business Woman Club Ганною Крисюк

Дата: Учора, 16:11 Новини / Оголошення

 У рамках проєкту "Студії публічної дипломатії 3.0" 1 грудня 2021 року об 11.00 у  навчально-науковому  інституті міжнародних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина Західноукраїнського національного університету відбудеться зустріч із Ганною Крисюк, головою благодійного фонду «Озеленення України», ініцатором глобального екопроєкту «Озеленення Планети», президентом Business Woman Club, засновницею міжнародного глянцю Business Wowan.Студенти ЗУНУ відвідали детективне агентство «Холмс»

Дата: Учора, 14:30 Новини

  Студенти освітньо-наукової програми «Перемовини та врегулювання конфліктів» завітали до детективного агентства «Холмс».
Відбудеться зустріч із представником з питань міжнародного співробітництва Уповноваженого Верховної Ради з прав людини

Дата: Учора, 12:13 Новини / Оголошення

 2 грудня 2021 року о 13:00 годині у межах роботи Лекторію для юриста-міжнародника відбудеться зустріч із українським дипломатом, представником з питань міжнародного співробітництва Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Володимиром Джиджорою.
Успішне завершення курсів підвищення кваліфікації

Дата: Учора, 12:11 Новини

 Упродовж вересня-листопада 2021 року у Західноукраїнському національному університеті було проведено курси підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.
Відбулася зустріч із режисером Олександром Жуковіним

Дата: Учора, 11:00 Новини

 Професія перемовника має багато спільного із діяльністю актора, адже також необхідні такі якості як врівноваженість, сила, стійкість, гнучкість, щирість та проникливість.
Відбулася зустріч із режисером Олександром Жуковіним

Дата: Учора, 11:00 Новини

 Професія перемовника має багато спільного із діяльністю актора, адже також необхідні такі якості як врівноваженість, сила, стійкість, гнучкість, щирість та проникливість.
Студентки ЗУНУ здобули перемогу черговому етапі чемпіонату Східно-європейської зональної асоціації з волейболу

Дата: 29-11-2021, 15:32 Новини / Спорт

 Студентки ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» Владислава Губенко, Богдана Грицик, Вероніка Туркула та Софія Бровченко взяли участь у черговому етапі чемпіонату Східно-європейської зональної асоціації з волейболу у дівочій збірній України U-17.
Вечір-реквієм «Пам'ять невинно убієнних»

Дата: 29-11-2021, 15:18 Новини

 У бібліотеці ім. Л. Каніщенка Західноукраїнського національного університету відбувся вечір-реквієм «Пам'ять невинно убієнних», метою якого є вшанування світлої пам’яті безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей.  Відбудеться конференція трудового колективу ЗУНУ

Дата: 29-11-2021, 12:50 Новини / Оголошення

 До уваги делегатів конференції трудового колективу! Повідомляємо, що 17 грудня 2021 року о 12.00 год. в актовій залі класичного університету Тернополя відбудеться конференція трудового колективу Західноукраїнського національного університету.Відбудеться засідання вченої ради університету

Дата: 29-11-2021, 12:40 Новини / Оголошення

 Шановні колеги! У п'ятницю, 17 грудня 2021 року,  о 14:00 годині  відбудеться засідання вченої ради Західноукраїнського національного університету.Засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при Тернопільській ОДА

Дата: 29-11-2021, 12:30 Новини

  Нещодавно відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми  при Тернопільській ОДА. У зустрічі взяла участь  експертка громадської організації ТМЖК «Відродження нації», докторка економічних наук, професорка, завідувачка кафедри маркетингу Західноукраїнського національного університету Тетяна Борисова, яка підготувала доповідь про виконання в Тернопільській області Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року,  Національного плану дій з виконання зауважень Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок до восьмої періодичної доповіді України на період до 2021 року.
Відбулася конференція «Інноваційні технології в менеджменті та публічному управлінні»

Дата: 29-11-2021, 11:30 Новини

 Нещодавно у класичному університеті Тернополя відбулася наукова інтернет-конференція студентів та молодих учених кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу «Інноваційні технології в менеджменті та публічному управлінні».
Відбулася XІХ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів»

Дата: 26-11-2021, 16:03 Новини

 Сьогодні у Західноукраїнському національному університеті відбулася XІХ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів», приурочена 20-річчю з дня створення кафедри податків та фіскальної політики.
Конкурс студентських есе

Дата: 26-11-2021, 16:00 Новини / Оголошення

 Запрошуємо студентів закладів вищої освіти взяти участь у конкурсі есе «Чому потрібно брати на себе відповідальність?»
Відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інновації в освіті: реалії та перспективи розвитку»

Дата: 26-11-2021, 15:58 Новини

 Нещодавно відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інновації в освіті: реалії та перспективи розвитку» на базі кафедри освітології і педагогіки соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету.Відбулася відкрита лекція «Блокчейн та децентралізовані технології»

Дата: 26-11-2021, 12:27 Новини

 Дослідник компанії Distributed Lab Олександр Курбатов провів відкриту лекцію «Блокчейн та децентралізовані технології» для студентів спеціальності «Кібербезпека» Західноукраїнського національного університету.

       Training week and International Winter School in Dortmund

Дата: 26-11-2021, 12:16 Новини

 У межах міжнародних проєктів VIMacS та WORK4CE викладачі кафедри ІОСУ та співробітники НДІ інтелектуальних комп’ютерних систем Західноукраїнського національного університету  взяли участь у Training week for Teachers.
Відбудуться І Міжнародні наукові читання імені Богдана Гаврилишина

Дата: 26-11-2021, 12:15 Новини / Оголошення

 Шановні колеги!

10 грудня 2021 року, у навчально-науковому інституті міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету відбудуться І Міжнародні наукові читання імені Богдана Гаврилишина із використанням електронних засобів зв’язку.
Співпраця із Наннінським технологічним коледжем КНР

Дата: 25-11-2021, 14:35 Новини

  Сьогодні  відбулося підписання договору про співпрацю між Західноукраїнським національним університетом та Наннінським технологічним коледжем (Китайська Народна Республіка).
#ЗУНУ55

Дата: 25-11-2021, 14:06 Новини

 До ювілею Західноукраїнського національного університету  директор музею Віталій Григорович Михайлиця зібрав спогади викладачів та випускників закладу вищої освіти, які згодом будуть відображені у книзі історії ЗУНУ.

Продовжуємо публікацію циклу споминів відомих людей нашого університету. До вашої уваги розповідь Олексія Івановича Шинкарука, кандидата економічних наук, член-кореспондента Лісівничої академії наук України, викладача університету з 1972 р. по 2009 р.Студенти ЗУНУ поспілкувалися з молоддю Німеччини та Південної Кореї

Дата: 25-11-2021, 14:04 Новини

 У межах роботи Школи міжнародних комунікацій класичного університету Тернополя відбулася зустріч студентів ЗУНУ з молоддю  університетів Німеччини та Південної Кореї.
Набір слухачів на підготовчі курси для абітурієнтів, які вступають до коледжів ЗУНУ

Дата: 25-11-2021, 10:06 Новини / Оголошення

      ВСП «Фаховий  коледж  економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» оголошує набір слухачів на підготовчі курси для абітурієнтів, які вступають до коледжів ЗУНУ на базі 9-х класів.

Відбувся науково-практичний семінар «Митні платежі: коли і для чого їх сплачують»

Дата: 25-11-2021, 10:04 Новини

 У межах  дуальної форми освіти та формування практичних навичків у студентів освітньої програми «Митна справа» відбувся науково-практичний семінар «Митні платежі: коли і для чого їх сплачують», модератором якого виступив завідувач кафедри податків та фіскальної політики Анатолій Луцик.
Відбувся круглий стіл «Проблеми функціонування системи соціальних послуг: міжнародні стандарти та вітчизняні реалії»

Дата: 25-11-2021, 10:00 Новини

 Нещодавно з ініціативи учасників студентського наукового гуртка «Соціальний супервізор» і викладачів кафедри фінансового менеджменту та страхування було проведено круглий стіл «Проблеми функціонування системи соціальних послуг: міжнародні стандарти та вітчизняні реалії».


 «Інноваційні технології в менеджменті та публічному управлінні»

Дата: 25-11-2021, 09:22 Новини

 25 листопада 2021 року розпочинає роботу наукова інтернет-конференція студентів та молодих учених кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету «Інноваційні технології в менеджменті та публічному управлінні».Інфосесія "Capacity Building in Higher Education - Erasmus+"

Дата: 24-11-2021, 14:50 Новини

 Запрошуємо всіх охочих приєднатись до інформаційної сесії Еразмус+ "Capacity Building in Higher Education - Erasmus+", яка відбудеться 2 грудня 2021 року о 9:30-12:30 год (за Брюсселем) у форматі онлайн.До уваги професорсько-викладацького колективу ЗУНУ!

Дата: 24-11-2021, 14:44 Новини / Оголошення

 29 листопада 2021 року об 11:00 год відбудеться лекція професора Анатолія Фурмана «Методологічний профіль наукової  школи IV покоління».
Відбулося модельоване судове засідання «Адміністративне видворення іноземного студента»

Дата: 24-11-2021, 14:22 Новини

 Нещодавно українські та іноземні студенти юридичного факультету Західноукраїнського національного університету, які вивчають спеціальність «Міжнародне право» взяли участь у модельованому судовому засіданні «Адміністративне видворення іноземного студента».
Нові конкурси 2022 р. програми ЄС Еразмус+ – відкрито!

Дата: 24-11-2021, 14:20 Новини

 Нові конкурси 2022 р. програми ЄС Еразмус+ – відкрито сьогодні! Бюджет - €3.9 billion!


 Зустріч із призерами турніру «Кубок Світляка»

Дата: 23-11-2021, 17:00 Новини

 Ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий зустрівся із студентами юридичного факультету, які  взяли участь у турнірі зі стрільби з пневматичної зброї імені бійця добровольчого батальйону «Азов» Андрія Дрьоміна «Кубок Світляка».