Вітаємо Софію Зайченко із перемогою!

  Відбувся І Всеукраїнський конкурс з вирішення судового спору та написання судового рішення. Студентка Західноукраїнського національного університету Софія Зайченко виборола почесне призове місце!Студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» стали невід'ємною складовою наукової історії та гордістю ТНЕУ!

 11-12 червня на базі Вінницького національного технічного університету в режимі відеоконференції засобами Google Meet проведено підсумкову науково-практичну конференцію Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напряму «Інформатика і кібернетика». Загалом на конкурс було відібрано 61 роботу із 27 закладів вищої освіти України. У фінал пройшло 16. Відеоконференцію провели у двох секціях – «Інформатика» та «Кібернетика».Вітаємо!

 Четвертого червня 2020 року на факультеті фінансів ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» відбувся другий, заключний, тур Сьомого Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку».Студенти ФКІТ – переможці конкурсів студентських наукових робіт

 Традиційно весна у студентському товаристві ознаменовується різноманітними науковими конкурсами та олімпіадами. Цьогорічний травень не став винятком і студенти факультету комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету доєдналися до наукових змагань.Вітаємо!

 Професорсько-викладацький колектив кафедри міжнародного туризму і готельно-ресторанного бізнесу  вітає студентів  групи Т-31 Олену Чинкалюк та Віктора Артемовича, а також їх наукового керівника доцента Володимира Мазура зі здобуттям диплому ІІ ступеня за  участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка підприємства», що відбувся на базі Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана 2-3 квітня 2020 року.Вітаємо!

 Щиро вітаємо студентку ІІ курсу групи «Бухгалтерський облік» Чортківського коледжу економіки та підприємництва ТНЕУ Олександра Шаровська з блискучою перемогою! Олександра – переможець X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів закладів фахової передвищої освіти  (негуманітарний профіль).
Вітаємо студентку спеціальності «Міжнародні економічні відносини» ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина зі здобуттям диплому ІІІ ступеня у IV Всеукраїнському конкурсі студентських дипломних робіт з маркетингу!

 Ольга Ничик – студентка групи МЕВМБм-21 магістерської програми «Міжнародний бізнес» (спеціальності «Міжнародні економічні відносини») Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Гаврилишина отримала диплом ІІІ ступеня у IV Всеукраїнському конкурсі студентських дипломних робіт з маркетингу, який проводився на базі кафедри маркетингу і торговельного підприємництва Хмельницького національного університету.Чергова перемога у конкурсі студентських наукових робіт під керівництвом викладачів кафедри безпеки, правоохоронної діяльності та фінансових розслідувань ТНЕУ!

 Студент третього курсу освітньої програми "Економічна безпека та фінансові розслідування" спеціальності "Правоохоронна діяльність" Голомовзий Андрій Вікторович під керівництвом кандидата економічних наук, доцента Фаріон-Мельник Антоніни Іванівни здобув диплом ІI ступеня у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Цивільний захист», який відбувся на базі Національного університету цивільного захисту України (м. Харків).Вітаємо студентку ТНЕУ зі здобуттям диплому ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінансова безпека»

 На базі Черкаського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи» відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінансова безпека». На адресу оргкомітету конкурсу надійшли заявки та наукові роботи від 45 студентів з провідних зво України.Вітаємо студенток спеціальності «Менеджмент» з вагомими досягненнями!

 У ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю «Менеджмент організацій».Вітаємо студентку факультету економіки та управління з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг»

 На факультеті економіки та управління ТНЕУ продовжують вітати переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Дипломом І ступеня відзначено студентку спеціальності «Маркетинг» Анастасію Луцишин (група МАРКмз-11) на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг». Анастасія презентувала наукову роботу на цікаву тему: «Використання стратегії «celebrity endorsement» у маркетингових кампаніях з просування бренду (на прикладі компанії Dove)».Вітаємо з перемогою у конкурсі студентських наукових робіт!

 Професорсько-викладацький колектив кафедри економіки біоресурсів і природокористування вітає студентку групи ГЗ-31 факультету аграрної економіки і менеджменту ТНЕУ Вінярчук Аліну зі здобуттям другого місця у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка сільського господарства та АПК», який відбувся у Подільському державному аграрно-технічному університеті.Вітаємо студенток спеціальності «Менеджмент» з вагомими досягненнями!

 У Полтавській державній аграрній академії відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції».Наукові здобутки студентів-фінансистів

 У Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит». Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 105 студентських наукових робіт, що надійшли з 65 закладів вищої освіти.Вітаємо студентку факультету економіки та управління з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг»

 Черговою перемогою у студентській науковій роботі збагатився факультет економіки та управління ТНЕУ. Дипломом ІІ ступеня відзначено студентку спеціальності «Маркетинг» Тамілу Никитишин (група МАРК-41) на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг». Таміла спільно з науковим керівником, доцентом кафедри маркетингу, кандидатом економічних наук Нелею Ростиславівною Іванечко презентувала наукову роботу на цікаву та актуальну тему «Штучний інтелект в торговій мережі».Студентки ТНЕУ – переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інтелектуальної власності!

 Щиро вітаємо студенток четвертого курсу спеціальності «Право» М’якоту Оксану Вікторівну та Сидорак Катерину Романівну, які під керівництвом кандидата економічних наук, доцента Сліпченко Тетяни Олександрівни здобули диплом І ступеня у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інтелектуальної власності, який відбувся в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького!Вітаємо студента факультету економіки та управління з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

 У Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті підсумували результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019-2020 навчальному році.«Попкультура і цифровий маркетинг»

 Наукові здобутки спеціальності «Міжнародні економічні відносини! тривають! Сорока Христина – студентка групи МЕВМАм-11 магістерської програми «Міжнародний маркетинг» (спеціальності «Міжнародні економічні відносини») Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Гаврилишина отримала диплом ІІ ступеня на конкурсі наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг».Студентки факультету економіки та управління – переможниці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»

 У Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування». До участі в конкурсі було подано 93 роботи. За результатами фахової оцінки робіт галузевою конкурсною комісією дипломами переможців нагороджені автори 23 робіт.Вітаємо студентку факультету фінансів та обліку ТНЕУ зі здобуттям диплому І ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування»

 Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування» відбувся у Миколаївському національному аграрному університеті у квітні 2020 н.р. На адресу Оргкомітету конкурсу надійшли заявки до участі у науковому заході та наукові роботи від 69 студентів, що здобувають економічну освіту за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (галузь знань 07 «Управління та адміністрування»).Студенти юридичного факультету ТНЕУ здобули дипломи ІІ ступеня у конкурсі наукових робіт зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою»

 Колектив кафедри безпеки, правоохоронної діяльності та фінансових розслідувань ТНЕУ щиро вітає студенток 3 курсу освітньо-професійної програми «Економічна безпека та фінансові розслідування» спеціальності «Правоохоронна діяльність» Шахворост Руслану та Потихач Вікторію, а також їхнього наукового керівника – к.е.н., доцента Баранецьку Ольгу Вікторівну із перемогою у конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою», який відбувся на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.Вітаємо студентку ТНЕУ Ольгу Питель з перемогою!

 Нещодавно у Національному університеті «Львівська Політехніка» підсумували результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Студентка ТНЕУ Ольга Питель представила на конкурс дослідження «Сучасні підходи до формування організації культури міжнародної компанії» й виборола ІІ місце!Підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці»

 

5-6 березня 2020 року в Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап (рецензування студентських наукових робіт галузевою конкурсною комісією) ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці». Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 106 студентських наукових робіт, що надійшли з 49 закладів вищої освіти.Відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа»

 Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 17.12.2019 р. № 1580 Тернопільський національний економічний університет обрано базовим закладом вищої освіти з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа», який відбудеться 22-24 квітня 2020 р.Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту»!

 З метою пошуку обдарованої студентської молоді та сприяння навчальній і науковій роботі 12 лютого 2020 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту». Завдання олімпіади складалися з двох блоків, а саме теоретичного – розв’язання тестових питань з використанням системи оцінювання електронних ресурсів та практичного – виявлення помилок та порушень у ситуативній задачі.Вітаємо учасників олімпіад!

 Дванадцятого лютого 2020 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнських студентських олімпіад з навчальних дисциплін «Страхова справа» і «Фінанси підприємств» та спеціальності «Соціальне забезпечення». У заході взяли участь студенти третього та четвертого курсів факультету фінансів та обліку ТНЕУ.Вітаємо переможців олімпіади з дисципліни «Статистика»!

 З метою пошуку й підтримки обдарованої студентської молоді, згідно наказу ректора № 850 від 26.12.2019 р. «Про проведення в ТНЕУ першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2019/2020 н. р.», 11 лютого 2020 року в Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Статистика».Відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Управлінський облік» 2019-2020 н. р.!

 На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 17.12.2019 № 1580 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 навчальному році», наказу ТНЕУ від 26.12.2019 р. № 850 «Про проведення в ТНЕУ першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2019/2020 н. р.» та з метою пошуку й підтримки обдарованої студентської молоді 11 лютого 2020 р. у ТНЕУ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Управлінський облік».На базі ТНЕУ відбудеться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці»

 Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 4.10.2019 р. № 1271 Тернопільський національний економічний університет визначено базовим у проведенні Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці».У ТНЕУ відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України»

 Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1580 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019/2020 навчальному році» від 17.12.2019 року 8-10 квітня 2020 р. у Тернопільському національному економічному університеті буде проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України».