» » Чергова перемога у конкурсі студентських наукових робіт під керівництвом викладачів кафедри безпеки, правоохоронної діяльності та фінансових розслідувань ТНЕУ!

Дата: 29-04-2020, 11:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студент третього курсу освітньої програми "Економічна безпека та фінансові розслідування" спеціальності "Правоохоронна діяльність" Голомовзий Андрій Вікторович під керівництвом кандидата економічних наук, доцента Фаріон-Мельник Антоніни Іванівни здобув диплом ІI ступеня у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Цивільний захист», який відбувся на базі Національного університету цивільного захисту України (м. Харків).

У ході даного конкурсу було рецензовано 50 студентських наукових робіт, що надійшли із закладів вищої освіти України. Вітаємо із чудовим результатом та бажаємо впевнено йти вперед до нових перемог!