» » Студенти юридичного факультету ТНЕУ здобули дипломи ІІ ступеня у конкурсі наукових робіт зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою»

Дата: 3-04-2020, 12:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри безпеки, правоохоронної діяльності та фінансових розслідувань ТНЕУ щиро вітає студенток 3 курсу освітньо-професійної програми «Економічна безпека та фінансові розслідування» спеціальності «Правоохоронна діяльність» Шахворост Руслану та Потихач Вікторію, а також їхнього наукового керівника – к.е.н., доцента Баранецьку Ольгу Вікторівну із перемогою у конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою», який відбувся на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Серед 75 студентських наукових робіт, що надійшли з 40 закладів вищої освіти, наші студенти відзначені дипломом ІІ ступеня!

Бажаємо й надалі підкорювати світ наукових лабіринтів, відкривати і пізнавати нові істини та невпинно рухатися вперед до нових перемог!