» » На базі ТНЕУ відбудеться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці»

Дата: 11-02-2020, 15:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 4.10.2019 р. № 1271 Тернопільський національний економічний університет визначено базовим у проведенні Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці».

До участі в Конкурсі від кожного закладу вищої освіти запрошуються  не більше трьох студентських наукових робіт, переможців І туру Конкурсу, які мають бути надіслані до 15.02.2020 р. За результатами роботи галузевої комісії, переможці першого етапу II туру Конкурсу будуть запрошені до участі в підсумковій науково-практичній конференції.

Конкурс відбудеться 2-3 квітня 2020 р.

1 квітня – заїзд та поселення учасників Конкурсу;

2 квітня – реєстрація учасників Конкурсу; проведення підсумкової науково-практичної конференції та визначення переможців 2 етапу II туру Конкурсу;

3 квітня – підведення підсумків Конкурсу, нагородження переможців, від’їзд учасників.

Довідки за телефонами:

Островерхов Віктор  Михайлович –  декан  факультету економіки та управління  (тел. 0677431787).

Шушпанов Дмитро Георгійович –  член організаційного комітету   (тел. 0679420921).

Прохоровська Світлана Анатоліївна – секретар організаційного комітету   (тел. 0985745369)

Завантажити Переглянути онлайн