» » Вітаємо з перемогою у конкурсі студентських наукових робіт!

Вітаємо з перемогою у конкурсі студентських наукових робіт!

Дата: 14-04-2020, 12:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Професорсько-викладацький колектив кафедри економіки біоресурсів і природокористування вітає студентку групи ГЗ-31 факультету аграрної економіки і менеджменту ТНЕУ Вінярчук Аліну зі здобуттям другого місця у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка сільського господарства та АПК», який відбувся у Подільському державному аграрно-технічному університеті.

Вінярчук Аліна під керівництвом декана факультету аграрної економіки і менеджменту, доктора економічних наук, професора Язлюка Бориса Олеговича на високому рівні презентувала наукову роботу на тему: «Напрями підвищення ефективності суб'єктів малого підприємництва в агробізнесі».

Вітаємо переможницю та наукового керівника! Бажаємо творчої наснаги та нових успіхів на науковій ниві!