» » Вітаємо студентку факультету економіки та управління з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг»

Дата: 15-04-2020, 10:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На факультеті економіки та управління ТНЕУ продовжують вітати переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Дипломом І ступеня відзначено студентку спеціальності «Маркетинг» Анастасію Луцишин (група МАРКмз-11) на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг». Анастасія презентувала наукову роботу на цікаву тему: «Використання стратегії «celebrity endorsement» у маркетингових кампаніях з просування бренду (на прикладі компанії Dove)».

Вітаємо переможницю і наукового керівника доцента кафедри маркетингу, кандидата економічних наук Ростислава Богдановича Окрепкого з досягненням. Бажаємо натхнення для пошуку і реалізації нових наукових ідей.