» » Студентки ТНЕУ – переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інтелектуальної власності!

Дата: 13-04-2020, 13:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Щиро вітаємо студенток четвертого курсу спеціальності «Право» М’якоту Оксану Вікторівну та Сидорак Катерину Романівну, які під керівництвом кандидата економічних наук, доцента Сліпченко Тетяни Олександрівни здобули диплом І ступеня у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інтелектуальної власності, який відбувся в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького!

У конкурсі було рецензовано 48 студентських наукових робіт (58 авторів), що надійшли з 26 закладів вищої освіти.

Бажаємо подальших творчих успіхів і наукових здобутків!