» » Підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці»

Дата: 1-04-2020, 12:48 | Автор:

5-6 березня 2020 року в Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап (рецензування студентських наукових робіт галузевою конкурсною комісією) ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці».

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 106 студентських наукових робіт, що надійшли з 49 закладів  вищої освіти.

Проведення  другого етапу (2-3 квітня 2020 року) II туру  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у вигляді підсумкової науково-практичної конференції з презентацією робіт учасниками відмінено через введення обмежувальних заходів для запобігання розповсюдження захворювання на коронавірус COVID-19.

Відповідно до листа ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» від 12.03.2020 № 22.1/10-713 «Щодо проведення інтелектуальних студентських заходів»*, наказу Тернопільського національного економічного університету № 126 від 25 березня 2020 року «Про внесення змін до наказу № 806 від 10 грудня 2019 р.»** галузевою конкурсною комісією зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці» ухвалено рішення про підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р. за результатами першого етапу ІІ туру***.

*Лист ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти»

** Наказ ТНЕУ

*** Переможці Конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці»