» » Вітаємо Софію Зайченко із перемогою!

Вітаємо Софію Зайченко із перемогою!

Дата: 22-01-2021, 15:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відбувся І Всеукраїнський конкурс з вирішення судового спору та написання судового рішення. Студентка Західноукраїнського національного університету Софія Зайченко виборола почесне призове місце! Конкурсна комісія, до якої входили члени Вищої ради правосуддя, перевірила більше ніж 300 робіт. Роботи оцінювалися за такими критеріями: вміння визначати, оцінювати та описувати обставини, які мають значення для ухвалення рішення у справі; вміння визначати, застосовувати та наводити норми права та національного законодавства, що регулюють відносини, які є предметом справи; вміння аналізувати і застосовувати правові позиції судів тощо. Студентка юридичного факультету класичного університету Тернополя довела свій високий рівень підготовки та компетентності й здобула 4 місце!

Вітаємо Софію із перемогою та бажаємо їй подальших значимих здобутків та наполегливості!