» » Наукові здобутки студентів-фінансистів

Наукові здобутки студентів-фінансистів

Дата: 13-04-2020, 16:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит». Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 105 студентських наукових робіт, що надійшли з 65 закладів вищої освіти.

За фаховою оцінкою робіт провідними науковцями ухвалено рішення про нагородження дипломом ІІ ступеня Джалу Христину (група ФФ-32) – студентку факультету фінансів та обліку освітньої програми «Фінанси» (спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування») за конкурсну роботу: «Фінансове стимулювання екологічної відповідальності територіальних громад», науковим керівником якої є кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Квасниця Оксана Василівна.

Щиро вітаємо переможницю і наукового керівника із вагомим науковим досягненням та поповненням здобутків талановитої молоді кафедри фінансів ім. С.І. Юрія. Бажаємо подальших творчих успіхів, нових креативних ідей, цікавих досліджень і блискучих перемог!