Спортсмени ЗУНУ – переможці турніру з греко-римської боротьби «Prague Wrestling Open 2022»

 У м. Прага завершився Міжнародний турнір з греко-римської боротьби  «Prague Wrestling Open 2022», який проходив упродовж 25-27 листопада 2022 р.
Бронза на чемпіонаті України з боротьби дзюдо!

 17 листопада у м. Київ відбувся чемпіонат України з боротьби дзюдо.
Бронза на чемпіонаті Європи з карате

 Олег Головатий , студент першого курсу юридичного факультету класичного університету Тернополя спеціальності «Міжнародне право» посів третє місце на чемпіонаті Європи з карате.Чемпіонат України з боротьби дзюдо

 Відбувся чемпіонат України з боротьби дзюдо серед юніорок.


 Студентки ЗУНУ - кандидатки в майстри спорту України з волейболу!

 Студенткам Західноукраїнського національного університету: Віталіні Кімак, Лілії Попович, Діані Голод, Марії Риболовлєвій, Владиславі Губенко, Олександрі Овчаренко, Вероніці Туркулі присвоєно звання кандидаток в майстри спорту України з волейболу.
Тренінг від Ізраїльської коаліції травми

 У час повномасштабної війни у кожного українця з’явилося багато викликів. Кожен із нас має своє місце у цій історії, хоча всі перебувають в одній ситуації.Перемоги студентів на чемпіонаті України з кросу

 Нещодавно в м. Ужгороді відбувся чемпіонат України з кросу серед різних вікових груп у якому взяли участь 267 найкращих бігунів з 23 областей України.


 Нові перемоги!

 У ІІІ турі  Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" сезону 2022/2023 років ВК "Галичанка-ЗУНУ" здобула дві перемоги.Призові місця на Чемпіонаті України з самбо серед кадетів

 Студентка ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» Луцяк Діана виборола золоту нагороду Чемпіонату України з самбо серед кадетів.Вітаємо студента-переможця Міжнародного чемпіонату Польщі серед кадетів!

 Вадим Бабінський – студент 1 курсу освітньої програми «Міжнародна економіка» навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина Західноукраїнського національного університету здобув перемогу на Міжнародному чемпіонаті Польщі серед кадетів у ваговій категорії 60 кг.
Студент ЗУНУ – переможець чемпіонату з вільної боротьби серед юніорів

Студент третього курсу ОП «Міжнародний менеджмент»  кафедри міжнародних економічних відносин  навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина Західноукраїнського національного університету  Олександр Завінський став переможцем чемпіонату з вільної боротьби серед юніорів (U-20)

 Студент ЗУНУ – переможець чемпіонату України з велосипедного спорту на шосе!

 У м. Трускавець триває чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе серед спортсменів до 23 років.
Студентка ЗУНУ здобула золото на чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное

 Впродовж 10-15 жовтня в м. Умані проходив чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед юнаків та дівчат 2000-2008 року народження.
Бронзові нагороди на чемпіонаті України з спортивної гімнастики

 Нещодавно у м. Київ відбувся чемпіонат України з спортивної гімнастики.
Золото та срібло на Кубку світу з єдиноборств серед студентів

 У м.Самсун, Туреччина триває Кубок світу з єдиноборств серед студентів.
Студенти ЗУНУ успішно виступили на чемпіонаті України з легкої атлетики

 24-25 вересня у м. Львів відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та найближчих вікових груп.
Перемоги наших студентів на Кубку світу світу з єдиноборств!

 Нещодавно у місті Самсун, Туреччина розпочався Кубок світу з єдиноборств серед студентів. Наші студенти вкотре досягають спортивних перемог на міжнародній арені.
Анастасія Сикіш – срібна призерка Кубку світу з єдиноборств!

 21 вересня у м.Самсун, Туреччина  розпочався Кубок світу з єдиноборств серед студентів.

Тетяна Когут взяла участь в чемпіонаті Європи з бігу по шосе

 Збірна команди України з легкої атлетики серед юніорів взяла участь у чемпіонаті Європи з бігу по шосе "European Road Race U20", який відбувся у м.Одерцо (Італія).
Завершився VIII Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд

 У спортивному комплексі класичного університету Тернополя відбувся черговий Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений пам’яті ректора ТНЕУ, віцепрезидента Федерації волейболу України, професора Сергія Ілліча Юрія.
Студент класичного університету Тернополя успішно виступив на чемпіонаті світу з веслування

 У Бидгощі триває чемпіонат світу серед студентів з веслування.
Студентка ЗУНУ – срібна призерка чемпіонату світу з веслування!

 Студентка факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету Іванна Дяченко стала срібною призеркою чемпіонату світу з веслування серед студентів.Участь у турнірі Prometey Open 2022

   У межах підготовки до регулярного чемпіонату України з волейболу студенти Західноукраїнського національного університету  взяли участь в турнірі Prometey Open 2022Легкоатлети ЗУНУ успішно виступили на чемпіонаті України

 10-11 вересня 2022 року в м. Луцьк відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, у якому взяли участь студенти Західноукраїнського національного університету.
Бронза на Чемпіонаті світу з літнього біатлону

 Триває Чемпіонат світу з літнього біатлону серед юніорів у Рупольдінгу (Німеччина).Студентка класичного університету Тернополя успішно виступила на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

  Фіналістка токійської Олімпіади, студентка Західноукраїнського національного університету Вікторія Ткачук виборола срібну нагороду чемпіонату Європи з легкої атлетикиПишаємося спортсменами ЗУНУ!

  Упродовж 16-18 серпня у Києві відбувся Кубок «Юна Україна» серед юніорів й юніорок і чемпіонат України серед чоловіків і жінок зі спортивного самбо.
Сергій Тарновський здобув срібну нагороду на чемпіонаті Європи

 У Мюнхені триває мультиспортивний чемпіонат Європи, у межах якого відбувся чемпіонат Європи з веслування на каное.
Студент ЗУНУ переможець чемпіонату світу з веслування!

 Нещодавно у канадському Галіфаксі завершився чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное.Чемпіонат Європи із легкої атлетики

 15-21 серпня у м. Мюнхен відбудеться чемпіонат Європи із легкої атлетики.