Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Комп’ютерні науки»

 У Західноукраїнському національному університеті з 20 січня по 22 січня 2022 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Комп’ютерні науки»Відкрито набір у міжнародну організацію AIESEC!

  Міжнародна платформа АIESEС розпочинає набір у свою організацію. Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Інженерія програмного забезпечення»

 У Західноукраїнському національному університеті з 22 грудня по 24 грудня 2021 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Інженерія програмного забезпечення».Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Соціальна робота»

 У Західноукраїнському національному університеті з 13 грудня по 15 грудня 2021 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Соціальна робота»/Відділ міжнародних зв’язків інформує!

 Тренінг з підготовки магістерської роботи – це можливість для студентів ОС «Магістр» отримати поради та настанови від старшокурсників з інших вишів, що беруть участь у Балтійській Програмі Університетів, а також налагодити зв’язки з молоддю та краще познайомитися із академічними перспективами у міждисциплінарному та міжкультурному середовищі.


 

 

 

 

 Відбудеться засідання Науково-технічної ради ЗУНУ

 У понеділок, 6 грудня 2021 року о 10:00 год в онлайн-форматі відбудеться засідання Науково-технічної ради Західноукраїнського національного університету.
Відбудеться конференція трудового колективу ЗУНУ

 До уваги делегатів конференції трудового колективу! Повідомляємо, що 17 грудня 2021 року о 12.00 год. в актовій залі класичного університету Тернополя відбудеться конференція трудового колективу Західноукраїнського національного університету.Відбудеться засідання вченої ради університету

 Шановні колеги! У п'ятницю, 17 грудня 2021 року,  о 14:00 годині  відбудеться засідання вченої ради Західноукраїнського національного університету.Конкурс студентських есе

 Запрошуємо студентів закладів вищої освіти взяти участь у конкурсі есе «Чому потрібно брати на себе відповідальність?»
Відбудуться І Міжнародні наукові читання імені Богдана Гаврилишина

 Шановні колеги!

10 грудня 2021 року, у навчально-науковому інституті міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету відбудуться І Міжнародні наукові читання імені Богдана Гаврилишина із використанням електронних засобів зв’язку.
Набір слухачів на підготовчі курси для абітурієнтів, які вступають до коледжів ЗУНУ

      ВСП «Фаховий  коледж  економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» оголошує набір слухачів на підготовчі курси для абітурієнтів, які вступають до коледжів ЗУНУ на базі 9-х класів.

До уваги професорсько-викладацького колективу ЗУНУ!

 29 листопада 2021 року об 11:00 год відбудеться лекція професора Анатолія Фурмана «Методологічний профіль наукової  школи IV покоління».
Конкурс на семестрове навчання у провідних зво Польщі

 Українсько-польська програма навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина Західноукраїнського національного університету  оголошує конкурс серед студентів вишу для відбору на семестрове навчання у 2021-2022 н.р. в одному із провідних зво-партнерів ЗУНУ з Республіки ПольщаВідбудеться дискусійна онлайн-платформа з міждисциплінарного діалогу

 23 листопада 2021 року о 16:00 год відбудеться дискусійна онлайн-платформа з міждисциплінарного діалогу. Захід буде корисним тим, хто хоче більше дізнатися про нові можливості та переваги, виклики і перспективи щодо запровадження міждисциплінарних освітніх програм в Україні.
Конкурсний відбір наукових, науково-технічних робіт та проєктів

 Стартував конкурсний відбір наукових, науково-технічних робіт та проєктів, які фінансуються за рахунок зовнішнього інструменту допомоги Європейського Союзу для виконання зобов'язань України у Рамковій програмі Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій.Відбудеться ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інновації в освіті: перспективи розвитку»

  25 листопада 2021 року відбудеться ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інновації в освіті: перспективи розвитку» на базі кафедри освітології і педагогіки соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету.

 Відбудеться наукова інтернет-конференція студентів та молодих учених

 25 листопада 2021 року відбудеться наукова інтернет-конференція студентів та молодих учених кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету  «Інноваційні технології в менеджменті та публічному управлінні».
Запрошуємо учнівську молодь взяти участь у IV Західноукраїнському форумі «ІТ-перспектива»

 13 листопада 2021 року о 10.00 год розпочнеться IV Західноукраїнський форум «ІТ-перспектива» (ID zoom meeting: 992 3840 9219), до участі  запрошуємо учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл - попередня реєстрація обов’язкова.Перший конкурс на віртуальні обміни Еразмус+

 Перший конкурс «Virtual Exchanges with other specific regions in the world» у межах нової програми на віртуальні обміни Еразмус+ у сфері вищої освіти та молоді офіційно відкрито!
Відбудеться зустріч із бізнес-леді Анною Горкун

  Тернопільська бізнес-школа Західноукраїнського національного університету запрошує всіх охочих взяти  участь у зустрічі  із однією з наймолодших бізнес-леді великого підприємництва в Україні, власницею CEO виноробної компанії «46 Parallel Wine Group» та СЕО «Inkerman Ukraine» – Анною Горкун.Конкурс проєктів випускників ІТ-шкіл ФКІТ

 Факультет комп’ютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету разом із Тернопільським ІТ Кластером оголосив конкурс проєктів випускників ІТ-шкіл ФКІТ.


 Курси «Технології розвитку лідерства та управління персоналом»

  Запрошуємо всіх охочих взяти участь у курсах «Технології розвитку лідерства та управління персоналом» навчально-наукового центру інноваційного розвитку та тренінгів Західноукраїнського національного університету.

 
Розпочався прийом матеріалів на участь у міжнародній конференції із сучасних комп’ютерних інформаційних технологій

 Шановні колеги!

Розпочався прийом матеріалів на участь у міжнародній конференції із сучасних комп’ютерних інформаційних технологій (ACIT’2022), яка відбудеться 9-11 червня 2022 року у м. Спішка Капітула, Словаччина.
Всеукраїнська конкурсна програма «Кращий студент України»

 З нагоди Міжнародного дня студента Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студенстька республіка» з жовтня 2021 року по квітень 2022 року реалізовує конкурсну програму «Кращий студент України».


 Конкурс на семестрове навчання до Вищого педагогічного закладу Відня

 У межах співпраці між Західноукраїнським національним університетом та Віденською вищою педагогічною школою оголошується конкурс на навчання у літньому семестрі Вищого педагогічного закладу Відня (Австрія) 2021- 2022 н.р. (проєкт Erasmus+ KA107 2020-1-AT01-KA107-077571).Старт VIII конкурсу для здобувачів вищої освіти у межах соціального проєкту «Scholarship в Україні»

  У межах соціального проєкту для молоді «Scholarship в Україні» стартував новий VIII конкурс для здобувачів вищої освіти. Його метою є заохочення та стимулювання здібних українських студентів, розвиток і покращення рівня фінансової грамотності й ініціативності в освітян.Зустріч у форматі «Career talk»

 Навчально-науковий інститут «Тернопільська бізнес-школа» Західноукраїнського національного університету та компанія «Делойт» в Україні запрошують молодь, яка прагне побудувати кар’єру у сфері аудиту та фінансів взяти участь у зустріч, у форматі «Career talk».
Щеплення вакциною AstraZeneca!

 27 жовтня у приміщенні виставкової зали Західноукраїнського національного університету (центральний корпус, вул. Львівська, 11) відбудеться процедура імунізації лише вакциною AstraZeneca.Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Право»

 У Західноукраїнському національному університеті з 25 жовтня по 27 жовтня 2021 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Право».Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

 У Західноукраїнському національному університеті з 26 жовтня по 28 жовтня 2021 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».