Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Комп’ютерна інженерія»

 У Західноукраїнському національному університеті з 30 березня по 01 квітня 2023 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Комп’ютерна інженерія»

 Запрошуємо на День відкритих дверей!

 Ти абітурієнт? Хочеш розібратися в особливостях вступної кампанії 2023 року?  Не знаєш, яку освітню програму обрати? Де можеш працевлаштуватися?  Бажаєш отримати подвійний диплом? Мрієш поїхати закордон за програмами обміну?

Приходь 2 квітня 2023 року на День відкритих дверей Західноукраїнського національного університету.
Відбудеться засідання вченої ради університету

 Шановні колеги! У середу, 29 березня 2023 року, о 12:00 годині  відбудеться засідання вченої ради Західноукраїнського національного університету.Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Інженерія програмного забезпечення»

 У Західноукраїнському національному університеті з 27 березня по 29 березня 2023 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Інженерія програмного забезпечення»Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Комп’ютерні науки»

 У Західноукраїнському національному університеті з 22 березня по 24 березня 2023 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Комп’ютерні науки»Турнір з настільного тенісу

 Гра у настільний теніс – це прекрасний спосіб цікаво й активно провести час із друзями.

Набір слухачів на інтенсивні курси з вивчення іноземних мов

 З метою підготовки студентів ОС «Бакалавр» до складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови на базі навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов навчально-наукового інституту новітніх освітніх технологій Західноукраїнського національного університету здійснюється набір слухачів на інтенсивні курси з вивчення англійської та німецької мов.
Міжнародна дискусійно-освітня платформа «Академія слов’янської культури»

 «Четвертий елемент», агенти культурних змін, краш-курс – це не буктрейлер чергової пригодницької книги, а складові нового, прогресивного та креативного проєкту «Академія слов’янської культури» соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету.
Освітня програма «StarterNetwork»

 Міністерство освіти і науки України інформує про початок реєстрації викладачів та науковців на освітню програму «StarterNetwork», яка проводиться разом із Тартуським університетом (Естонія) та YEP Інкубатором.Виграй стипендію на навчання!

 Запрошуємо студентів денної та заочної форм навчання освітньо-професійної програми «Психологія перемовин та медіація» взяти участь у конкурсі на отримання меценатської стипендії.

 
Акредитаційна експертиза освітньо-професійних програм «Міжнародна економіка» та «Економічна кібернетика»

 У Західноукраїнському національному університеті з 02 березня по 04 березня 2023 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійних програм «Міжнародна економіка» та «Економічна кібернетика»Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Право»

 У Західноукраїнському національному університеті з 21 лютого по 23 лютого 2023 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Право»Акредитаційна експертиза освітньо-професійних програм «Міжнародний менеджмент» та «Менеджмент»

 У Західноукраїнському національному університеті з 20 лютого по 22 лютого 2023 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійних програм «Міжнародний менеджмент» та «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти відповідно до Тимчасового порядку проведення акредитаційної експертизи із використанням технічних засобів відеозв’язку.
Відбудеться засідання вченої ради університету

 Шановні колеги! У середу, 22 лютого 2023 року, о 12:00 годині  відбудеться засідання вченої ради Західноукраїнського національного університету.Перший хакатон для українських студенток «SheBuilds Ukraine Hackathon»

 Запрошуємо українських студенток взяти участь у першому хакатоні «SheBuilds Ukraine Hackathon», організатором якого є канадська архітектурна компанія WZMH Architects за підтримки Міністерства освіти та науки України та Посольства України в Канаді.
Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Соціальне забезпечення»

 У Західноукраїнському національному університеті з 06 лютого по 08 лютого 2023 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Соціальне забезпечення» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти відповідно до Тимчасового порядку проведення акредитаційної експертизи із використанням технічних засобів відеозв’язку.
Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Агрономія»

 У Західноукраїнському національному університеті з 07 лютого по 09 лютого 2023 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Агрономія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти відповідно до Тимчасового порядку проведення акредитаційної експертизи із використанням технічних засобів відеозв’язку.


 Вебінар "Основи Scopus та Web of Science. Проблематика самостійної публікації"

 Бібліотека ім. Л. Каніщенка Західноукраїнського національного університету та компанія «Наукові Публікації» запрошує всіх охочих взяти участь у вебінарі "Основи Scopus та Web of Science. Проблематика самостійної публікації".Імітаційний практикум «Помилки в бізнесі: причини та технології уникнення»

 У вівторок, 7 лютого 2023 року, об 11.00 у межах Школи лідерів ефективного управління відбудеться Імітаційний практикум «Помилки в бізнесі: причини та технології уникнення».Тренінг «Лідерські якості як чинник забезпечення ефективності управління організацією»

 У п’ятницю, 3 лютого 2023 року, о 12.00 у межах Школи лідерів ефективного управління відбудеться тренінг «Лідерські якості як чинник забезпечення ефективності управління організацією».Набір слухачів на підготовчі курси для абітурієнтів, які вступають до коледжів ЗУНУ

  ВСП «Фаховий  коледж  економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» оголошує набір слухачів на підготовчі курси для абітурієнтів, які вступають до коледжів ЗУНУ на базі 9-х класів.Школа лідерів ефективного управління

 У четвер, 2 лютого, о 15:00 год в межах роботи Школи лідерів ефективного управління відбудеться дискусійна платформа «Інститут радників керівників органів державної влади та місцевого самоврядування у формуванні молодіжної політики в умовах воєнного стану».Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Економіка та управління бізнесом»

 У Західноукраїнському національному університеті з 01 лютого по 03 лютого 2023 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Економіка та управління бізнесом» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти відповідно до Тимчасового порядку проведення акредитаційної експертизи із використанням технічних засобів відеозв’язку.
Західноукраїнський інтелектуальний турнір «NATUS VINCERE»

 У класичному університеті Тернополя на базі юридичного факультету 10 березня 2023 р. відбудеться Відкритий Західноукраїнський інтелектуальний турнір «NATUS VINCERE» на кубок ректора ЗУНУ.  


 Стажування у Словаччині!

 Відділ міжнародних зв’язків Західноукраїнського національного університету запрошує студентів-бакалаврів 4 курсу та студентів-магістрів 1 курсу, які вивчають бізнес-адміністрування, логістику, маркетинг, ІТ та мають рівень англійської не нижчий B2, взяти участь у конкурсному відборі на стажування в Словаччині у 2023 році.
ІІ Зимові юридичні ігри у ЗУНУ

 Юридичний факультет Західноукраїнського національного університету організовує науково-практичний квест для студентів 1-3 курсів «ІІ Зимові юридичні ігри».


 Сезон «The Negotiation Club practice Meetings-2023» для студентів ЗУНУ відкрито!

У межах підписаної угоди про співпрацю між класичним університетом Тернополя та Клубом перемовин Вест Мідлендс (Велика Британія) студенти освітньої програми «Психологія перемовин та медіація» матимуть змогу впродовж усього 2023 року бути учасниками усіх заходів Клубу.
Відбір на тижневе стажування за Програмою Ерасмус+ в Університеті Мармара

 У межах реалізації договору про співпрацю між Університетом Мармара (Республіка Туреччина) та Західноукраїнським національним університетом оголошується конкурсний відбір для професорсько-викладацького колективу ЗУНУ на тижневе стажування за Програмою Ерасмус+ в Університеті Мармара.Запрошуємо до участі у конференції

 26 травня 2023 року у м. Сараєво (Боснія та Герцеговина) відбудеться міжнародна конференція "Innovative Solutions for Managing the Economy in an International Crisis Scenario", співорганізатором виступає кафедра економіки та економічної теорії ЗУНУ.Школа з нейромаркетингу

 Колектив кафедри маркетингу Західноукраїнського національного університету запрошує старшокласників та студентів коледжів на зимову школу з нейромаркетингу, початок з 10 січня 2023 року.