Відбудеться конференція трудового колективу ЗУНУ

 До уваги делегатів конференції трудового колективу! Повідомляємо, що 16 грудня 2022 року о 14.00 год. в актовій залі класичного університету Тернополя відбудеться конференція трудового колективу Західноукраїнського національного університету.Дорогі студенти та випускники, шановні викладачі й працівники ЗУНУ!

 Найбільша регіональна корпорація «RIA Media» проводить конкурс серед компаній «Народний бренд». У Народному бренді 2022, в номінації заклади вищої освіти, є наша альма-матер -  Західноукраїнський національний університет. Відбудеться засідання вченої ради університету

 Шановні колеги! У п'ятницю, 16 грудня 2022 року, о 12:00 годині  відбудеться засідання вченої ради Західноукраїнського національного університету.Відбудеться тренінг «Заходи безпеки при поводженні з вибуховими матеріалами»

 У суботу, 3 грудня об 11:00 год відбудеться навчання «Заходи безпеки при поводженні з вибуховими матеріалами».
До уваги учнів 10-11 класів!

 27 листопада 2022 року о 10.00 розпочнеться V Західноукраїнський форум «ІТ-перспектива» (ID zoom meeting: 339 812 3203, пароль: 2022), до участі запрошуємо учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл.Оголошено конкурсний відбір молодіжних проєктів наукових досліджень і розробок

 З метою забезпечення підтримки молодих вчених, створення ними дослідницьких груп для вирішення актуальних проблемних питань, формування творчого покоління молодих науковців у різних галузях науки, конкурентоздатних на міжнародному ринку праці Міністерство освіти і науки України оголосило конкурсний відбір проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які фінснуватимуться з 2023 року.Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Міжнародне право»

 У Західноукраїнському національному університеті з 08 листопада по 10 листопада 2022 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Міжнародне право»Відбудеться засідання вченої ради університету

 Шановні колеги! У середу, 9 листопада 2022 року, о 12:00 годині  відбудеться засідання вченої ради Західноукраїнського національного університету.Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Міжнародний маркетинг»

 У Західноукраїнському національному університеті з 07 листопада по 09 листопада 2022 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Міжнародний маркетинг»Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

 У Західноукраїнському національному університеті з 07 листопада по 09 листопада 2022 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

 Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Автомобільний транспорт»

 У Західноукраїнському національному університеті з 08 листопада по 10 листопада 2022 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Автомобільний транспорт»Відбір студентів на семестрове навчання у Лодзькому університеті

 Українсько-польська програма навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету оголошує конкурс серед студентів закладу вищої освіти на семестрове навчання у 2022-2023 н.р. в Лодзький університет (Польща).


 Вечір творчості «Chill time»

 Якщо ти вмієш співати, декламувати вірші, граєш на музичних інструментах чи бажаєш проявити свій талант, тоді вечір творчості «Chill time» саме для тебе.

 
Тренінг «Особливості функціонування системи цивільного захисту населення в умовах воєнного стану»

 У межах роботи Школи лідерів ефективного управління у середу, 2 листопада 2022 року, о 12:50 год відбудеться тренінг «Особливості функціонування системи цивільного захисту населення в умовах воєнного стану»Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Міжнародний туризм»

 У Західноукраїнському національному університеті з 01 листопада по 03 листопада 2022 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Міжнародний туризм»Запрошуємо взяти участь у молодіжному обміні

 У межах роботи Школи міжнародних комунікацій пропонуємо взяти участь у міжнародному молодіжному обміні, який відбудеться 8-11 грудня 2022 року в Осло (Норвегія).Запрошуємо до участі у круглому столі

 Навчальна лабораторія «Міжнародна студія сталого розвитку» кафедри міжнародних відносин та дипломатії навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету запрошує взяти участь у круглому столі "Пенсійне забезпечення як складова соціального розвитку суспільства".Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Маркетинг»

 У Західноукраїнському національному університеті з 31 жовтня по 02 листопада 2022 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Маркетинг»Практичний тренінг “Як діяти під час авіаційних та артобстрілів”

 Західноукраїнський національний університет, у партнерстві з БО «Благодійний фонд Сергія Притули», запрошує усіх охочих відвідати практичний тренінг “Як діяти під час авіаційних та артобстрілів” 5 листопада об 11:00 год.Серія майстер-класів від Іллі Новікова

 Факультет економіки та управління Західноукраїнського національного університету запрошує викладачів та студентів на серію майстер-класів "Орієнтири для себе та бізнесу під час турбулентності"Акредитаційна експертиза освітньо-професійних програм «Бізнес-аналітика та управління інноваційними системами» і «Аудит та державний фінансовий контроль»

У Західноукраїнському національному університеті з 24 жовтня по 26 жовтня 2022 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійних програм «Бізнес-аналітика та управління інноваційними системами» і «Аудит та державний фінансовий контроль» 
Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Менеджмент закладів охорони здоров’я»

 У Західноукраїнському національному університеті з 25 жовтня по 27 жовтня 2022 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Менеджмент закладів охорони здоров’я»

 

 ІV Міжнародна науково-практична конференція «Інновації в освіті: реалії та перспективи розвитку»

 28 жовтня 2022 року на базі кафедри освітології і педагогіки соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету відбудеться ІV Міжнародна науково-практична конференція «Інновації в освіті: реалії та перспективи розвитку».

 

 Набір слухачів на підготовчі курси для абітурієнтів, які вступають до коледжів ЗУНУ

ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» оголошує набір слухачів-абітурієнтів на підготовчі курси для вступу до коледжів на базі 9-х класів. 


 Конкурсний відбір на семестрове навчання у Познанському університеті економіки та бізнесу

 Українсько-польська програма навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету оголошує конкурсний відбір серед студентів на семестрове навчання у 2022-2023 н.р. у Познанському університеті економіки та бізнесу.  
Гостьова лекція «Інноваційні управлінські технології в діяльності Пенсійного фонду України»

 У межах роботи Школи лідерів ефективного управління, у вівторок, 25 жовтня 2022 року о 14.30 відбудеться гостьова лекція для студентів та аспірантів освітніх програм «Менеджмент» та «Публічне управління та адміністрування» факультету економіки та управління «Інноваційні управлінські технології в діяльності Пенсійного фонду України».


 Мовний клуб

 У межах роботи Школи міжнародних комунікацій у Західноукраїнському національному університеті 20 жовтня 2022 р. о 9.00 год у відбудеться мовний клуб.Файне ІТ-2022

 Запрошуємо студентів Західноукраїнського національного університету взяти участь у заході «Файне ІТ-2022» для знайомства з  ІТ-середовищем Тернополя.Вебінар «Еразмус+ ІнфоДень: міжнародна академічна мобільність для новачків»

 Національний Еразмус+ офіс в Україні запрошує представників закладів вищої освіти, які не мають досвіду подачі заявок та реалізації проєктів з міжнародної академічної мобільності, взяти участь у вебінарі «Еразмус+ ІнфоДень: міжнародна академічна мобільність для новачків» у межах #ErasmusDays 2022, що відбудеться 15 жовтня 2022 р.

 
Турнір з мініфутболу між командами гуртожитків

 17-18 жовтня 2022 року о 14.00 год у класичному університеті Тернополя відбудеться Турнір з мініфутболу між командами гуртожитків на Кубок ректора ЗУНУ.