Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Управління персоналом»

 У Західноукраїнському національному університеті з 04 жовтня по 06 жовтня 2023 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Управління персоналом».Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Правоохоронна діяльність»

 У Західноукраїнському національному університеті з 02 жовтня по 04 жовтня 2023 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Правоохоронна діяльність».
Семестрове навчання у Повіслянському університеті

 Повіслянський університет (PSW) (Республіка Польща) запрошує студентів спеціальностей «Бізнес-адміністрування», «Економіка», «Менеджмент», «Фінанси», «Бухгалтерський облік» Західноукраїнського національного університету взяти участь у конкурсному відборі на семестрове навчання у 2023/2024 н. р. у межах програми Erasmus+.
Школа польського та європейського права оголошує набір слухачів (студентів, аспірантів та викладачів ЗУНУ) на 2023-2024 навчальний рік

 Школа польського та європейського права - це спільна програма Західноукраїнського національного університету (м.Тернопіль, Україна) та Ягеллонського університету (м.Краків, Республіка Польща).Підготовка до складання Кембриджських іспитів у ЗУНУ!

 З метою підготовки до складання Кембриджських іспитів FCE (First Certificate in English) на рівень В2 та PET (Preliminary English Test) на рівень В1 навчально-науковим центром з вивчення іноземних мов ННІНОТ Західноукраїнського національного університету оголошується набір школярів, студентів  та викладачів  на інтенсивні курси з вивчення англійської мови.
Інтенсивні курси з вивчення англійської та німецької мов для школярів, студентів та усіх охочих!

 Навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов ННІНОТ Західноукраїнського національного університету оголошує набір слухачів: школярів, студентів та усіх охочих на інтенсивні курси з вивчення англійської та німецької мов.Арт-проєкт «НеФормат»

 Раді повідомити, що колектив відділу творчої самореалізації та виховання Західноукраїнського національного університету розпочинає підготовку до арт-проєкту «НеФормат», який відбудеться 19 вересня у ЗУНУ.
До уваги студентів, працівників та викладачів ЗУНУ!

 Завтра, 8 вересня, о 12.50 у холі центрального корпусу Західноукраїнського національного університету відбудеться відкриття виставки картин, написаних пораненими бійцями Збройних Сил України, у межах проєкту «Воїни світла».Вебінар «Супергерой в тобі: психологічна стійкість»

Робота викладача надзвичайно важлива, але у той же час забирає багато ресурсів. Тому перед новим навчальним роком запрошуємо викладачів ЗУНУ  взяти участь у вебінарі «Супергерой в тобі: психологічна стійкість», який відбудеться 22 серпня о 16:00 год в онлайн-форматі.
Адміністрація студмістечка ЗУНУ повідомляє!

 Адміністрація студентського містечка Західноукраїнського національного університету оприлюднила список рекомендованих і нерекомендованих до поселення на 2023/2024 н.р.
До уваги студентів ЗУНУ!

 У межах школи міжнародних комунікацій проводиться конкурсний відбір для участі у Європейському молодіжному форумі EYFON, який відбудеться 2 – 7 жовтня 2023 року у м. Ноймаркт (Австрія).

 


 Онлайн-школа EU Study Days-2023

 Запрошуємо студентів та аспірантів Західноукраїнського національного університету стати учасниками онлайн-школи EU Study Days-2023!
Можливості міжнародної співпраці для науково-педагогічних працівників

 Повіслянський університет, Польща, запрошує науково-педагогічних працівників Західноукраїнського національного університету до співпраці у створенні пропозиції та проведенні відкритих загально університетських лекцій.

 Семестрове навчання у Повіслянському університеті

 Повіслянський університет (PSW) (Республіка Польща) запрошує студентів спеціальностей «Бізнес-адміністрування», «Економіка», «Менеджмент», «Фінанси», «Бухгалтерський облік» Західноукраїнського національного університету взяти участь у конкурсному відборі на семестрове навчання у 2023/2024 н. р. у межах програми Erasmus+.

 Збір коштів на дрон для ЗСУ!

 Весь український народ об’єднаний однією метою – наблизити перемогу України. Тому ми повинні усіма силами підтримувати тих, хто боронить нашу землю й захищає нас, хто непохитно стоїть на варті нашої незалежності!
Всеукраїнська науково-практична конференція «Нейромаркетинг, штучний інтелект та цифровий маркетинг: проблеми та перспективи»

 Запрошуємо викладачів, студентів та всіх охочих взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Нейромаркетинг, штучний інтелект та цифровий маркетинг: проблеми та перспективи», яка відбудеться 25–27 травня 2023 року на базі класичного університету Тернополя.


 До уваги студентів ЗУНУ!

 Познанський університет економіки та бізнесу (Республіка Польща) оголошує набір студентів на участь у літній школі «Power BI & Tableau Poznań».
ІI Міжнародна науково-практична конференція «Комунікація як чинник транспарентності соціальної взаємодії: психологічний, історичний, правовий, економічний та політичний виміри»

 Колектив навчально-наукового інституту комунікацій Західноукраїнського національного університету спільно з Національною спілкою посередництва і примирення та Головним управлінням національної поліції в Тернопільській області запрошують науковців і практиків, викладачів та студентів, усіх охочих взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Комунікація як чинник транспарентності соціальної взаємодії: психологічний, історичний, правовий, економічний та політичний виміри», яка відбудеться 26-27 травня 2023 року.
Конкурсний відбір на семестрове навчання у Познанському університеті економіки та бізнесу

 Українсько-польська програма навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету оголошує конкурсний відбір серед студентів на семестрове навчання у 2023-2024 н.р. у Познанському університеті економіки та бізнесу. 

 
Конкурсний відбір на семестрове навчання в Економічному університеті у м. Катовіце

 Українсько-польська програма навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету оголошує конкурсний відбір студентів на семестрове навчання у 2023-2024 н.р. в Економічному університеті у м. Катовіце (Республіка Польща).

 

 Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи індустрії гостинності та міжнародного бізнесу: світові тенденції та національні пріоритети»

 Кафедра міжнародного туризму і готельного бізнесу навчально-наукового-інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету запрошує всіх охочих взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Перспективи індустрії гостинності та міжнародного бізнесу: світові тенденції та національні пріоритети»III Міжнародна науково-практична конференція «Соціальні, економіко-правові та фінансові виклики в умовах глобальних трансформацій»

 Кафедра міжнародних відносин та дипломатії навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина, Закарпатський навчально-науковий інститут Західноукраїнського національного університету разом із міжнародними партнерами-організаторами запрошують охочих взяти участь у III Міжнародній науково-практичній конференції «Соціальні, економіко-правові та фінансові виклики в умовах глобальних трансформацій».

 Запрошуємо на День відкритих дверей ВСП «ФКЕПІТ»

 30 квітня 2023 року об 11:00 год відбудеться День відкритих дверей ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій» Західноукраїнського національного університету.
Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Автомобільний транспорт»

 У Західноукраїнському національному університеті з 01 травня по 03 травня 2023 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Автомобільний транспорт» Можливості навчання для студентів ЗУНУ від проєкту Ukrainian Global University!

 Партнер проєкту Ukrainian Global University, університет Нью-Йорка в Празі надає однорічні програми обміну для студентів бакалаврату.
Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Соціальна робота»

 У Західноукраїнському національному університеті з 26 квітня по 28 квітня 2023 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Соціальна робота»XX Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації»

 Адміністрація Західноукраїнського національного університету, наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених запрошують всіх охочих взяти участь у XX Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації», яка відбудеться 19 травня 2023 року на базі класичного університету Тернополя.


 Участь у Літній школі словацької мови та культури Studia Academica Slovaca

 Уряд Словаччини оголошує про стипендійні можливості для громадян України на участь у Літній школі словацької мови та культури Studia Academica Slovaca.


 Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Документознавство та інформаційна діяльність»

 У Західноукраїнському національному університеті з 24 квітня по 26 квітня 2023 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Документознавство та інформаційна діяльність»Відбудеться Кубок ректора Андрія Крисоватого з бадмінтону!

 26 квітня 2023 року о 14:15 год у фізкультурно-оздоровчому комплексі Західноукраїнського національного університету відбудеться Кубок ректора Андрія Крисоватого з бадмінтону.