Students party "Гуртожитські будні"

 Завершується сесія у класичному університеті Тернополя! Запрошуємо молодь вишу відсвяткувати цю радісну подію.До уваги футбольних вболівальників!

 У класичному університеті Тернополя 15 червня 2021 року відбудеться онлайн-перегляд футбольних матчів ЄВРО-2020 на великому екрані, який розміщений в центральному корпусі.Акредитаційна експертиза освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки»

 У Західноукраїнському національному університреті з 16 червня по 18 червня 2021 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти відповідно до Тимчасового порядку проведення акредитаційної експертизи із використанням технічних засобів відеозв’язку.До уваги студентів ЗУНУ!

  Профспілка студентів класичного університету Тернополя організовує запис юнаків та дівчат на щеплення проти  COVID-19.Акредитаційна експертиза освітньо-наукової програми «Міжнародні економічні відносини»

 У Західноукраїнському національному університеті з 9 червня по 11 червня 2021 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-наукової програми «Міжнародні економічні відносини» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти відповідно до Тимчасового порядку проведення акредитаційної експертизи із використанням технічних засобів відеозв’язку.До уваги працівників Західноукраїнського національного університету!

 Шановні колеги! Усі, хто 19 березня 2021 року пройшли перший етап вакцинування «АстраЗенека», тепер мають змогу отримати 2 дозу вакцини проти COVID-19.  У четвер, 17 червня 2021 року, о 12:00 год чекаємо вас у виставковій залі класичного університету Тернополя.
Прийом до аспірантури 2021

 Західноукраїнсьий національний  університет оголошує прийом до аспірантури  у  2021 році на денну, вечірню, заочну форми навчанняВідбудеться засідання вченої ради університету

  Шановні колеги!  У вівторок, 22 червня 2021 року, о 12.00 годині в режимі офлайн відбудеться засідання вченої ради Західноукраїнського національного університету. ЗУНУ запрошує на ювілейні зустрічі випускників!

 Шановні випускники! Найкращий період у житті – це студентські роки. Саме навчання в університеті - це перший крок у доросле життя, період наповнений романтикою, безтурботністю та новими враженнями.Запрошуємо на тренінг «Технології усвідомленого управління»

 Ви керівник? Ви підвищуєте своїм співробітникам зарплату, а вони краще не працюють? Ви стараєтесь їх зрозуміти, а вони «вилазять вам на голову»? Ви жорстко та чітко ставите перед ними свої вимоги, а вони ображаються і «дружать» проти вас? Вважаєте це проблемою?

 

Тоді запрошуємо у навчально-науковий центр інноваційного розвитку та тренінгів навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету, де допомагають вирішувати такі проблеми.До Західноукраїнського національного університету завітає Епіфаній, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Православної церкви України

 21 травня 2021 року об 11.15 год у класичному університеті Тернополя відбудеться зустріч студентів та професорсько-викладацького колективу Західноукраїнського національного університету з Епіфанієм, Митрополитом Київським і всієї України, Предстоятелем Православної церкви України.День науки

 У понеділок, 17 травня 2021 року, о 12:00 год у залі засідань вченої ради (корпус 11) відбудеться урочисте засідання Науково-технічної ради класичного університету Тернополя ЗУНУ, присвячене відзначенню Дня науки в Україні.Освітня програма «Енергетичний аудит»

 Якщо ти готовий визначати ефективність використання паливно-енергетичних ресурсів, розробляти методи енергетичного аудиту, надавати рекомендації для впровадження енергоефективних заходів у будинку та розробляти комплексні програми, тоді обирай навчання у класичному університеті Тернополя за освітньою програмою «Енергетичний аудит».Тренінг «Взаєморозуміння – перший крок до успіху»

 28 квітня 2021 року о 13.00 год відбудеться тренінг «Взаєморозуміння – перший крок до успіху» у навчально-науковому центрі інноваційного розвитку та тренінгів.Запрошуємо до участі у Міжнародній літній школі Жан Моне з безпеки водних ресурсів

 17-18 червня 2021 року проходитиме Міжнародна літня школа "Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку: виклики для України".До уваги здобувачів освітнього ступеня магістр за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» за ОПП «Державна служба»

 Конкурсний відбір осіб на навчання здійснюється за результатами вступних випробувань, які проводяться в Університеті з основ держави і права, основ економіки та співбесіди з питань, що стосуються державного управління та місцевого самоврядування.Великодні перегони в ЗУНУ

 Великодні перегони - давня традиція багатьох країн Західної Європи.
27 квітня о 15.00 год у холі центрального корпусу класичного університету Тернополя стартує квест «Великодні перегони ЗУНУ», у якому студенти зможуть показати свої кмітливість, спритність та драйв.Зустріч з Ігорем Ревегою

 23 квітня 2021 року о 16.00 відбудеться зустріч із сертифікованим тренером Академії Лідерства Джона Максвела Ігорем Ревегою.

Тема: "Цінність мрії"Інстаграм-вікторина "За тиждень – Великдень!"

 Відділ гуманітарної освіти та виховання класичного університету Тернополя запрошує до участі в інста-квізі «За тиждень - Великдень!».Відбудеться засідання вченої ради університету

 Шановні колеги!  У середу, 28 квітня 2021 року, о 12.00 годині в режимі офлайн  відбудеться засідання вченої ради Західноукраїнського національного університету. Зустріч з Джоаною Ріфл

 20 квітня 2021 року у рамках проекту "Студії публічної дипломатії 2.0" відбудеться зустріч з Джоанною Ріфл (США) - педагогом, тренером з 27-річним стажем, з досвідом роботи у В'єтнамі, Мексиці та Кувейті.Студентський помічник ЗУНУ!

Вперше в Україні в рамках реалізації проєкту "Електронний університет", відділом цифрової трансформації класичного університету Тернополя розроблено офіційний чат-бот ЗУНУ в Телеграм, який є студентським помічником  для молодих людей в комунікації з підрозділами університету, вдосконаленні системи взаємодії з професорсько-викладацьким колективом та працівниками, спрощенні процедури отримання інформації.До уваги студентів класичного університету Тернополя!

 Рішенням ректорату Західноукраїнського національного університету з  21 квітня 2021 року розпочинається офлайн-навчання для студентів 1 та 4 курсів, коледжів ЗУНУ з дотриманням усіх карантинних вимог!Запрошуємо до участі у Кубку ректора з кіберспорту!

 19-20 квітня 2021 року у Західноукраїнському національному університеті проходитиме Кубок ректора з кіберспорту (дисципліна DOTA 2).Зустріч з кінологом Держмитслужби!

 14 квітня 2021 року о 9.35 год відбудеться зустріч на тему "Кінологічне забезпечення Держмитслужби України".Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Геодезія та землеустрій»

 У Західноукраїнському національному університеті  з 12 квітня по 14 квітня 2021 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Геодезія та землеустрій» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти відповідно до Тимчасового порядку проведення акредитаційної експертизи із використанням технічних засобів відеозв’язку.До уваги працівників університету!

 З ініціативи адміністрації університету та профспілкового комітету працівників класичного університету Тернополя пропонуємо Вам пройти безкоштовне флюорографічне обстеження на території університету.Лекція «Рекрутинг на підприємстві»

 14 квітня 2021 року о 15.00 відбудеться гостьова лекція у рамках Школи лідерів ефективного управління.

 Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Фінансовий менеджмент»

У Західноукраїнському національному університеті з 7 квітня по 9 квітня 2021 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Фінансовий менеджмент» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти відповідно до Тимчасового порядку проведення акредитаційної експертизи із використанням технічних засобів відеозв’язку.
Зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом України в Туніській Республіці

 5 квітня 2021 року о 12.30 год відбудеться зустріч у рамках проєкту "Студії публічної дипломатії 2.0.".

Спікер - Надзвичайний та Повноважний Посол України в Туніській Республіці.