Тренінг "Зовнішня політика та комунікації в ЄС"

Запрошуємо усіх зацікавлених осіб до участі у онлайн-тренінгу "Зовнішня політика та комунікації в ЄС", що відбудеться 17-24 квітня 2021 р. за підтримки офісу Еразмус+ в Україні.Відбудеться тренінг "Міжнародний бізнес"

 Кафедра міжнародних економічних відносин та навчально-науковий інститут міжнародних відносин ім. Б. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету запрошує студентів та абітурієнтів взяти участь у тренінгу з міжнародного бізнесу за підтримки ректора Андрія Крисоватого.На соціально-гуманітарному факультеті стартує новий проєкт «Відкриті діалоги»!

 Соціально-економічні та військово-політичні процеси, що відбуваються в Україні впродовж останніх років, актуалізують у військовослужбовців, звільнених у запас, проблеми із забезпечення різних видів їхньої адаптації, конкурентоспроможності на ринку праці.

Соціальної адаптації потребують постраждалі учасники Революції Гідності; ветерани (демобілізовані); військовослужбовці запасу; діючі військовослужбовці та представники сектору безпеки та оборони, що знаходяться на стадії переходу до цивільного життя; учасники ООС та особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони та члени їхніх сімей; родини загиблих військовослужбовців.Відбудеться засідання вченої ради університету.

 Шанові колеги !
В середу, 24 лютого 2021 року, о 12:00 годині у залі засідань вченої ради Західноукраїнського національного університету (корпус №11, вул. Львівська, 11а)  відбудеться засідання вченої ради.

   Запрошуються завідуючі кафедр, керівники віддалених структурних підрозділів.Програма Дня відкритих дверей Західноукраїнського національного університету «WUNU EdX – 2021»

 28 лютого 2021 року у центральному корпусі Західноукраїнського національного університету відбудеться День відкритих дверей. До уваги студентів ЗУНУ!

 З метою підготовки студентів ОС "Бакалавр" до складання зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови на базу навчально-науковго центру з вивчення іноземних мов ЗУНУ класичний університет Тернополя організовує інтенсивний курс іноземної мови (ангілйська, німецька).Гостьова лекція «Антикризове управління розвитком підприємства»

 18 лютого 2021 року об 11.00 відбудеться гостьова лекція у рамках Школи лідерів ефективного управління.Шановні колеги!

 24 лютого 2021 року відбудеться засідання вченої ради Західноукраїнського національного університету.Дискусійна платформа «Роль лідерських якостей у реалізації повноважень народного депутата України»

 15 лютого 2021 року о 15.00 год відбудеться дискусійна платформа у рамках Школи лідерів ефективного управління.До уваги студенток ЗУНУ!

 Жіноча регбійна команда класичного університету Тернополя "Універ-ЗУНУ" запрошує на тренування студенток університету!Колектив соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ запрошує до діалогу про передові освітні практики зво Канади

 12 лютого о 13.00 год. відбудеться вебінар на тему: «Система освіти в Канаді: демократичні цінності та підходи».Стипендія імені Євгена Гливи

 Фонд «Майбутнє сиріт» продовжує реалізовувати соціальну програму «Стипендія імені Євгена Гливи» для студентів та молоді віком 16-35 років, з числа дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування. Мета програми – підвищити освітні та практичні навики сирітської молоді і покращити їхнє матеріальне становище.Західноукраїнський національний університет започатковує нову спеціальність та нову освітню програму!

 Спеціальність 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті)

Освітня програма "Управління на транспорті і логістика"До уваги університетської спільноти ЗУНУ

  Кафедра обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу навчально-наукового інституту біоресурсів і природокористування Західноукраїнського національного університету відповідно до наказу ректора №242 від 11.04.2019 року продовжує  набір слухачів  на програму сертифікації «Створення й облік власного бізнесу».До уваги осіб, які планують вступати на освітні ступені «Молодший бакалавр», «Бакалавр» у 2021 році!

 У приймальній комісії Західноукраїнського національного університету з 1 лютого 2021 року розпочинає роботу пункт реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО-2021).Поетичний онлайн-марафон, присвячений 150-річчю з Дня народження письменниці, перекладачки, фольклористки, культурної діячки Лесі Українки.

  Хто не жив посеред бурі

той ціни не знає силі,

той не знає, як людині

боротьба і праця милі.Оголошено набір слухачів на безкоштовне навчання за програмою «Підприємництво» у рамках проєкту

 У рамках проєкту  «Норвегія-Україна» Західноукраїнський національний університет запрошує учасників та ветеранів АТО/ООС на безкоштовне навчання за програмою «Підприємництво».До уваги державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування!!!

 Західноукраїнський національний університет оголошує набір слухачів на заочну форму навчання за освітнім ступенем «Магістр» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», освітньо-професійна програма «Державна служба». До уваги працівників класичного університету Тернополя!

 Повідомляємо, що у зв’язку з поширенням COVID-19 спільним рішенням ректорату і профспілкового комітету Західноукраїнського національного університету ініційовано страхування всіх працівників від захворювання на COVID-19 та нещасного випадку.  Відбудеться відкрита онлайн-лекція

 Кафедра інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету класичного університету Тернополя запрошує усіх охочих 26 січня 2021 року о 8.30 год на відкриту онлайн-лекцію доктора політичних наук, професора Миколи Лазаровича, що присвячена Дню Соборності України.До уваги студентів ЗУНУ!

 У зв’язку з покращенням епідеміологічної ситуації в Україні з 25 січня 2021 року в класичному університеті Тернополя розпочинається навчання в змішаному форматі, відповідно до «Тимчасового порядку проведення змішаного навчання…», затвердженого наказом №212 від 30.06.2020 року. Для великих потоків лекції проводитимуться онлайн, для малих груп (до 20 чол.) – офлайн.Шановні викладачі та студенти!

 Інформуємо, що в нашому університету функціонує психологічна служба, основна мета діяльності якої – забезпечення та підтримка освітнього середовища, безпечного для життя і здоров’я учасників освітнього процесу, що дає можливість задовільнити їх інтереси та потреби.Відбудеться турнір студентської Ліги України з кіберспорту

 Запрошуємо студентів Західноукраїнського національного університету стати членом унівеситетської команди для участі у Чемпіонатах України з Counter-Strike: Global Offensive i Dota 2. 
Колектив соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ запрошує до участі у колективній монографії

 За результатами співпраці соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ із Католицьким університетом в Ружомберку (Словаччина), Вищою школою управління та менеджменту (Республіка Польща), буде видано колективну монографію «Філологія, теологія, культура у слов'янських країнах».Відбудеться вебінар на тему «Implementing sustainability at universities»

 Запрошуємо викладачів та усіх охочих долучитися до вебінару «Implementing sustainability at universities». Організатори - Балтійська програма університетів, членом якої є ЗУНУ.Відбудеться захист дисертації

 29 січня 2021 року відбудеться захист докторської дисертації Шевченко Анни Василівни на тему «Адміністративно-правове забезпечення кадрової роботи в судовій системі України» за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.До уваги студентів класичного університету Тернополя!

 У Західноукраїнському національному університеті другий семестр для студентів усіх курсів денної форми навчання (у тому числі й для студентів фахових коледжів ЗУНУ) розпочнеться 25 січня 2021 року в онлайн-режимі.Конкурс для студентів ЗУНУ!

 
У рамках соціального проєкту "Scholarship від Freelancehunt” виділяється грант у розмірі 31000 грн.
Для участі у конкурсі студентам потрібно написати аналітичну статтю, есе, прогноз чи дослідження на рекомендовану чи запропоновану особисту тематику у напрямках новітніх технологій.


Відбудеться захист дисертації

 30 січня 2021 року відбудеться захист докторської дисертації Ватраса Володимира Антоновича на тему «Джерела сімейного права» за спеціальністю 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право.Фотоконкурс "Святвечір у моїй родині"

У Західноукраїнському національному університеті з ініціативи відділу гуманітарної освіти та виховання триває фотоконкурс «Святвечір у моїй родині».
Впевнені, що кожен із вас уже має свої унікальні фотоспогади про проведені різдвяні свята.
Поділіться ними! Надсилайте світлини до 15 січня 2021 р. згідно з положенням конкурсу.