ДЗВОНИ
НАМ
Відбудеться засідання вченої ради університету

 Шановні колеги! У середу, 29 вересня 2021 року,  о 12:00 годині  відбудеться засідання вченої ради Західноукраїнського національного університету.
Школа польського та європейського права оголошує набір слухачів

 Оголошується набір слухачів на 2021-2022 навчальний рік у Школу польського та європейського праваЗапрошуємо взяти участь у конкурсі на Європейську наукову премію

 Запрошуємо взяти участь у конкурсі на Європейську наукову премію імені Станіслава Лема (премія Лема), засновану Вроцлавським науково-технічним університетом (Wrocław Tech).Акредитаційна експертиза освітньо-професійних програм «Митна справа» та «Банківська справа»

 У Західноукраїнському національному університеті з 15 вересня по 17 вересня 2021 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-професійних програм «Митна справа» та «Банківська справа» другого (магістерського) рівня вищої освіти відповідно до Тимчасового порядку проведення акредитаційної експертизи із використанням технічних засобів відеозв’язку.
«Стипендія імені Євгена Гливи» для студентів та молоді з числа дітей-сиріт й дітей, які позбавленні батьківського піклування

 «Стипендія імені Євгена Гливи» - це недержавна, соціально-благодійна програма започаткована у січні 2020 року Тернопільським обласним благодійним фондом «Майбутнє сиріт».
Запрошуємо взяти участь у тренінгу «Практичні аспекти укладання зовнішньоекономічних договорів»

 Колектив кафедри міжнародного права та міграційної політики запрошує взяти участь усіх охочих у тренінгу: «Практичні аспекти укладання зовнішньоекономічних договорів», який проводиться у межах вивчення дисципліни «Міжнародне приватне право (загальна та особлива частини)».


 Старт інноваційного проєкту «Перезавантаження: епізод «ІІІ» для викладачів програми «Перемовини та врегулювання конфліктів

 14 вересня 2021 року у навчально-науковому інституті комунікацій стартує інноваційний проєкт «Перезавантаження: епізод «ІІІ» для викладачів програми «Перемовини та врегулювання конфліктів»

 


 Відбудеться XI Міжнародна конференція

 Упродовж 15-17 вересня 2021 року, у Технологічному університеті м. Деггендорф (Німеччина) відбудеться XI Міжнародна конференція «Advanced Computer Information Technologies», ACIT’2021.
Відбудеться круглий стіл «Організація професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування: сучасний стан та перспективи розвитку»

 10 вересня 2021 року відбудеться круглий стіл «Організація професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування: сучасний стан та перспективи розвитку».
Запрошуємо студентів взяти участь у віртуальному міжнародному проєкті!

 Запрошуємо студентів Західноукраїнського національного університету взяти участь у віртуальному міжнародному проєкті «Working Across Borders», до якого долучилися 20 університетів з Німеччини, Італії, Фінляндії, Бельгії, Канади, Бангладешу, Індонезії, Словенії, Еквадору, Нідерландів та інших країн.Проведення іспитів на визначення рівня володіння державною мовою

 На виконання Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», Порядку призначення спеціально уповноважених установ (організацій) в Західноукраїнському національному університеті відбувається процедура проведення іспитів на визначення рівня володіння державною мовою.


 Конкурс на зарахування до команди Global Case Study Challenge!

 Західноукраїнський національний університет – перший і єдиний серед українських закладів вищої освіти, який візьме участь у глобальному освітньому проєкті з міжнародного бізнесу, крос-культурних комунікацій та інноваційного цифрового навчання Global Case Study Challenge (GCSC)!


 

 Міжнародна науково-практична конференція

 8-9 вересня 2021 р. у межах Третього Міжнародного тижня у Західноукраїнському національному університеті проводитиметься IV Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні детермінанти фіскальної політики: локальний та міжнародний вимір».Дискусійна панель з Гарі Табахом

 16 липня в залі електронних ресурсів класичного університету Тернополя о 15.00 год. відбудеться зустріч з американським військовим діячем, капітаном І рангу ВМС США Гарі Табахом. До уваги працівників ЗУНУ!

  Піклуючись про здоров’я працівників та студентів Західноукраїнського національного університету, з ініціативи ректора було придбано автономний зовнішній дефібрилятор (АЗД).Шановні колеги!

 4 липня у Західноукраїнському національному університеті був успішно проведений другий етап вакцинування працівників класичного університету Тернополя.Акредитаційна експертиза освітньо-наукової програми «Економіка»

 У Західноукраїнському національному університеті  з 22 червня по 24 червня 2021 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-наукової програми «Економіка» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти відповідно до Тимчасового порядку проведення акредитаційної експертизи із використанням технічних засобів відеозв’язку.
Акредитаційна експертиза освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки»

 У Західноукраїнському національному університреті з 16 червня по 18 червня 2021 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти відповідно до Тимчасового порядку проведення акредитаційної експертизи із використанням технічних засобів відеозв’язку.Акредитаційна експертиза освітньо-наукової програми «Міжнародні економічні відносини»

 У Західноукраїнському національному університеті з 9 червня по 11 червня 2021 року проводитиметься акредитаційна експертиза освітньо-наукової програми «Міжнародні економічні відносини» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти відповідно до Тимчасового порядку проведення акредитаційної експертизи із використанням технічних засобів відеозв’язку.Students party "Гуртожитські будні"

 Завершується сесія у класичному університеті Тернополя! Запрошуємо молодь вишу відсвяткувати цю радісну подію.До уваги футбольних вболівальників!

 У класичному університеті Тернополя 15 червня 2021 року відбудеться онлайн-перегляд футбольних матчів ЄВРО-2020 на великому екрані, який розміщений в центральному корпусі.До уваги студентів ЗУНУ!

  Профспілка студентів класичного університету Тернополя організовує запис юнаків та дівчат на щеплення проти  COVID-19.До уваги працівників Західноукраїнського національного університету!

 Шановні колеги! Усі, хто 19 березня 2021 року пройшли перший етап вакцинування «АстраЗенека», тепер мають змогу отримати 2 дозу вакцини проти COVID-19.  У четвер, 17 червня 2021 року, о 12:00 год чекаємо вас у виставковій залі класичного університету Тернополя.
Прийом до аспірантури 2021

 Західноукраїнсьий національний  університет оголошує прийом до аспірантури  у  2021 році на денну, вечірню, заочну форми навчанняВідбудеться засідання вченої ради університету

  Шановні колеги!  У вівторок, 22 червня 2021 року, о 12.00 годині в режимі офлайн відбудеться засідання вченої ради Західноукраїнського національного університету. ЗУНУ запрошує на ювілейні зустрічі випускників!

 Шановні випускники! Найкращий період у житті – це студентські роки. Саме навчання в університеті - це перший крок у доросле життя, період наповнений романтикою, безтурботністю та новими враженнями.Запрошуємо на тренінг «Технології усвідомленого управління»

 Ви керівник? Ви підвищуєте своїм співробітникам зарплату, а вони краще не працюють? Ви стараєтесь їх зрозуміти, а вони «вилазять вам на голову»? Ви жорстко та чітко ставите перед ними свої вимоги, а вони ображаються і «дружать» проти вас? Вважаєте це проблемою?

 

Тоді запрошуємо у навчально-науковий центр інноваційного розвитку та тренінгів навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету, де допомагають вирішувати такі проблеми.До Західноукраїнського національного університету завітає Епіфаній, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Православної церкви України

 21 травня 2021 року об 11.15 год у класичному університеті Тернополя відбудеться зустріч студентів та професорсько-викладацького колективу Західноукраїнського національного університету з Епіфанієм, Митрополитом Київським і всієї України, Предстоятелем Православної церкви України.День науки

 У понеділок, 17 травня 2021 року, о 12:00 год у залі засідань вченої ради (корпус 11) відбудеться урочисте засідання Науково-технічної ради класичного університету Тернополя ЗУНУ, присвячене відзначенню Дня науки в Україні.Освітня програма «Енергетичний аудит»

 Якщо ти готовий визначати ефективність використання паливно-енергетичних ресурсів, розробляти методи енергетичного аудиту, надавати рекомендації для впровадження енергоефективних заходів у будинку та розробляти комплексні програми, тоді обирай навчання у класичному університеті Тернополя за освітньою програмою «Енергетичний аудит».