Музи не мовчать!

 Проєкт відділу гуманітарної освіти та виховання Західноукраїнського національного університету «Музи не мовчать!» триває.Пісні виконавців ЗУНУ підтримують українців

 Відтепер пісні творчих колективів та виконавців Західноукраїнського національного університету слухають в усіх куточках України.Розважальний квест «ЗУНУ-55»

 Колектив відділу гуманітарної освіти та виховання запрошує молодь  класичного університету Тернополя взяти участь у пізнавально-розважальному квесті «ЗУНУ-55».Елеонора Атаманчук – дипломант фінального етапу VII Міжнародного фестивалю мистецтв

   Елеонора Атаманчук, студентка класичного університету Тернополя взяла участь у VII Міжнародному фестивалі мистецтв «Пісенний Спас» імені Володимира Шинкарука. Дівчина змагалась у номінації «Виконавець естрадної пісні».Вітаємо переможців вікторини до Дня народження Кобзаря!

 «Наскільки добре ти знаєш творчість та життя Тараса Шевченка?»-запропонував перевірити відділ гуманітарної освіти та виховання у інста-квізі
9 березня на інстаграм-сторінці @creation_studio.Поетичний онлайн-марафон, присвячений 150-річчю з Дня народження письменниці, перекладачки, фольклористки, культурної діячки Лесі Українки.

  Хто не жив посеред бурі

той ціни не знає силі,

той не знає, як людині

боротьба і праця милі.Фотоконкурс "Святвечір у моїй родині"

У Західноукраїнському національному університеті з ініціативи відділу гуманітарної освіти та виховання триває фотоконкурс «Святвечір у моїй родині».
Впевнені, що кожен із вас уже має свої унікальні фотоспогади про проведені різдвяні свята.
Поділіться ними! Надсилайте світлини до 15 січня 2021 р. згідно з положенням конкурсу.Привітання студентів класичного університету Тернополя з Різдвом Христовим

 Студенти Західноукраїнського національного університету вітають із Різдвом Христовим!Західноукраїнський національний університет вітає з Новим роком та Різдвом Христовим на телеканалі TV-4

 Краще Нового року в Західноукраїнському національному університеті може бути тільки Новий рік в класичному університеті Тернополя!


До Західноукраїнського національного університету принесли Вифлеємський Вогонь Миру

 28 грудня члени Національної скаутської організації «Пласт» та Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор передали колективу класичного університету Тернополя Вифлеємський Вогонь . Символ любові та миру прийняв ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий.Відбулася творча зустріч з Олександром Папушею

 З ініціативи колективу відділу гуманітарної освіти та виховання ЗУНУ відбулася творча мотиваційна зустріч «За лаштунками успіху» з харизматичною, надзвичайно обдарованою, талановитою, успішною особистістю, заслуженим артистом України, улюбленцем публіки, відомим актором Тернопільського обласного академічного українського драматичного театру ім. Т. Шевченка, музикантом, автором і виконавцем власних пісень Олександром Папушею.«Покоління талановитих». Ірина Шарган

 Молодь Західноукраїнського національного університету – неймовірна, вона креативна, активна, небайдужа до творчості та суспільних процесів навколо! Саме про неї розповідає мистецький проєкт відділу гуманітарної освіти та виховання «Покоління талановитих».Відбулася арт-зустріч «Неформат»

 Вже традиційно 1 жовтня, з нагоди Міжнародного дня музики, у Західноукраїнському національному університеті відбуваються арт-зустрічі «Неформат». Студенти демонструють свої таланти у співі, грі на музичних інструментах, слові, танці. Цього року організатори творчого івенту – колектив відділу гуманітарної освіти та виховання – організували «Неформат» в дещо незвичному дистанційному режимі – але ж на те він і «Неформат»!Запрошуємо до участі у проєкті «Діти ЗУНУ – українському солдатові»!

 Проєкт «Діти ЗУНУ – українському солдатові» створений для підняття бойового та патріотичного духу наших військових. До участі запрошуються діти працівників Західноукраїнського національного університету, завданням для яких є намалювати малюнок чи написати лист для бійців ООС.Стартує підготовка до конкурсу презентацій груп «New generation»!

 Колектив відділу гуманітарної освіти та виховання Західноукраїнського національного університету анонсує конкурс презентацій студентських груп «New generation»!У Західноукраїнському національному університету найкреативніші студенти!

 Колектив відділу гуманітарної освіти та виховання організував зустріч зі студактивом Західноукраїнського національного університету. Новий статус університету зобов’язує до пошуку нових ідей, форматів, диктує нові підходи до організації взаємодії зі студентами. Учасники зустрічі активно обговорювали питання проведення онлайн-заходів для молоді, в яких кожен мав би можливість творчого самовираження навіть в умовах карантину.«Покоління талановитих». Ілона Дядьо.

 Відділ гуманітарної освіти та виховання Західноукраїнського національного університету продовжує знайомити вас, друзі, з найкреативнішими, найініціативнішими творчо обдарованими студентами університету в мистецькому проєкті «Покоління талановитих».Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова» оголосив переможців 20-ої Ювілейної річниці конкурсу

 Щиро вітаємо головного редактора газети Західноукраїнського національного університету «Університетська думка» Марію Баліцьку, чий твір «Часоплин життя» відзначений дипломом Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».«Покоління талановитих». Тетяна Югова.

 Усім, хто чекає на продовження знайомств із творчою молоддю ТНЕУ у мистецькому проєкті «Покоління талановитих», даруємо таку можливість! Сьогодні відділ гуманітарної освіти та виховання представляє ще одну креативну й ініціативну студентку.«Покоління талановитих». Анастасія Коваль.

 Своїм талантом, харизмою, креативністю студенти ТНЕУ запалюють кожного, хто знайомиться з їхньою творчістю. Сьогодні проєкт відділу гуманітарної освіти та виховання «Покоління талановитих» представляє творчу, енергійну і обдаровану студентку.«Покоління талановитих». Дмитро Худик.

 Завдяки поєднанню таланту, прагнення до самореалізації та наполегливої праці збуваються мрії. В цьому впевнені учасники творчого проєкту відділу гуманітарної освіти та виховання «Покоління талановитих». Сьогодні ми продовжуємо цикл міні-розповідей про його героїв.«Покоління талановитих». Елеонора Атаманчук.

 Молоді, творчо обдаровані, амбітні, яскраві — це все про них, героїв творчого проекту «Покоління талановитих» ТНЕУ. Сьогодні на вас чекає чергове знайомство з однією з його учасниць.Щиро вітаємо усіх з Міжнародним днем вишиванки!

 Сьогодні українці в усьому світі відзначають Міжнародний день вишиванки! Колектив відділу гуманітарної освіти і виховання ТНЕУ запрошує усіх насолодитися неповторним барвистим вишиваним вбранням працівників, викладачів та студентів ТНЕУ!«Покоління талановитих». Віктор Тарасюк.

 Друзі! Вже традиційно проект відділу гуманітарної освіти та виховання «Покоління талановитих» представляє вашій увазі студентів, які захоплюються творчістю й мистецтвом. «Покоління талановитих». Наталія Гречин.

 Друзі! Нагадуємо, що вже майже місяць триває проект «Покоління талановитих», у якому колектив відділу гуманітарної освіти та виховання дистанційно знайомить вас із кращою творчою молоддю університету. Сьогодні когорту талантів ТНЕУ представляє ще одна обдарована студентка.Студентка ТНЕУ – переможниця творчих онлайн-конкурсів!

 Творча молодь ТНЕУ намагається креативно використовувати час карантину. Вона не тільки продуктивно навчається, але і творчо реалізовує себе, беручи участь у дистанційних мистецьких конкурсах.Покоління талановитих. Марія Савіцка та Марія Кутна

 Проект відділу гуманітарної освіти та виховання «Покоління талановитих» радо продовжує вас знайомити із цікавими і неординарними творчими особистостями нашого університету. Отож, вітайте!"Покоління талановитих". Ольга Гайдамака

 Колектив відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ продовжує знайомити вас з творчою молоддю університету у проекті «Покоління талановитих»!Проект відділу гуманітарної освіти та виховання «Покоління талановитих» триває!

 Знайомтеся: Мар’яна Максимишин. Студентка факультету фінансів та обліку. Ця симпатична дівчина зовсім недавно засяяла серед зірок ТНЕУ, хоча на сцені виступає з восьмирічного віку.  Пригадуєте її неперевершений виступ на «Студентській лірі-2019»?  Згодом Мар’яна знялася у новорічному та великодньому проектах ТНЕУ з власними піснями. Так,  дівчина пише пісні, і, здається, у неї вже навіть вимальовується власний стиль. «Покоління талановитих». Павло Тютюнник

 Проект відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ «Покоління талановитих» сьогодні представляє вам ще одну неординарну, творчу особистість нашого університету - Павло Тютюнник. Випускник факультету комп’ютерних інформаційних технологій (бакалавр) та факультету  обліку і аудиту (магістр).