Відбулася творча зустріч з Олександром Папушею

 З ініціативи колективу відділу гуманітарної освіти та виховання ЗУНУ відбулася творча мотиваційна зустріч «За лаштунками успіху» з харизматичною, надзвичайно обдарованою, талановитою, успішною особистістю, заслуженим артистом України, улюбленцем публіки, відомим актором Тернопільського обласного академічного українського драматичного театру ім. Т. Шевченка, музикантом, автором і виконавцем власних пісень Олександром Папушею.«Покоління талановитих». Ірина Шарган

 Молодь Західноукраїнського національного університету – неймовірна, вона креативна, активна, небайдужа до творчості та суспільних процесів навколо! Саме про неї розповідає мистецький проєкт відділу гуманітарної освіти та виховання «Покоління талановитих».Відбулася арт-зустріч «Неформат»

 Вже традиційно 1 жовтня, з нагоди Міжнародного дня музики, у Західноукраїнському національному університеті відбуваються арт-зустрічі «Неформат». Студенти демонструють свої таланти у співі, грі на музичних інструментах, слові, танці. Цього року організатори творчого івенту – колектив відділу гуманітарної освіти та виховання – організували «Неформат» в дещо незвичному дистанційному режимі – але ж на те він і «Неформат»!Запрошуємо до участі у проєкті «Діти ЗУНУ – українському солдатові»!

 Проєкт «Діти ЗУНУ – українському солдатові» створений для підняття бойового та патріотичного духу наших військових. До участі запрошуються діти працівників Західноукраїнського національного університету, завданням для яких є намалювати малюнок чи написати лист для бійців ООС.Стартує підготовка до конкурсу презентацій груп «New generation»!

 Колектив відділу гуманітарної освіти та виховання Західноукраїнського національного університету анонсує конкурс презентацій студентських груп «New generation»!У Західноукраїнському національному університету найкреативніші студенти!

 Колектив відділу гуманітарної освіти та виховання організував зустріч зі студактивом Західноукраїнського національного університету. Новий статус університету зобов’язує до пошуку нових ідей, форматів, диктує нові підходи до організації взаємодії зі студентами. Учасники зустрічі активно обговорювали питання проведення онлайн-заходів для молоді, в яких кожен мав би можливість творчого самовираження навіть в умовах карантину.«Покоління талановитих». Ілона Дядьо.

 Відділ гуманітарної освіти та виховання Західноукраїнського національного університету продовжує знайомити вас, друзі, з найкреативнішими, найініціативнішими творчо обдарованими студентами університету в мистецькому проєкті «Покоління талановитих».Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова» оголосив переможців 20-ої Ювілейної річниці конкурсу

 Щиро вітаємо головного редактора газети Західноукраїнського національного університету «Університетська думка» Марію Баліцьку, чий твір «Часоплин життя» відзначений дипломом Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».«Покоління талановитих». Тетяна Югова.

 Усім, хто чекає на продовження знайомств із творчою молоддю ТНЕУ у мистецькому проєкті «Покоління талановитих», даруємо таку можливість! Сьогодні відділ гуманітарної освіти та виховання представляє ще одну креативну й ініціативну студентку.«Покоління талановитих». Анастасія Коваль.

 Своїм талантом, харизмою, креативністю студенти ТНЕУ запалюють кожного, хто знайомиться з їхньою творчістю. Сьогодні проєкт відділу гуманітарної освіти та виховання «Покоління талановитих» представляє творчу, енергійну і обдаровану студентку.«Покоління талановитих». Дмитро Худик.

 Завдяки поєднанню таланту, прагнення до самореалізації та наполегливої праці збуваються мрії. В цьому впевнені учасники творчого проєкту відділу гуманітарної освіти та виховання «Покоління талановитих». Сьогодні ми продовжуємо цикл міні-розповідей про його героїв.«Покоління талановитих». Елеонора Атаманчук.

 Молоді, творчо обдаровані, амбітні, яскраві — це все про них, героїв творчого проекту «Покоління талановитих» ТНЕУ. Сьогодні на вас чекає чергове знайомство з однією з його учасниць.Щиро вітаємо усіх з Міжнародним днем вишиванки!

 Сьогодні українці в усьому світі відзначають Міжнародний день вишиванки! Колектив відділу гуманітарної освіти і виховання ТНЕУ запрошує усіх насолодитися неповторним барвистим вишиваним вбранням працівників, викладачів та студентів ТНЕУ!«Покоління талановитих». Віктор Тарасюк.

 Друзі! Вже традиційно проект відділу гуманітарної освіти та виховання «Покоління талановитих» представляє вашій увазі студентів, які захоплюються творчістю й мистецтвом. «Покоління талановитих». Наталія Гречин.

 Друзі! Нагадуємо, що вже майже місяць триває проект «Покоління талановитих», у якому колектив відділу гуманітарної освіти та виховання дистанційно знайомить вас із кращою творчою молоддю університету. Сьогодні когорту талантів ТНЕУ представляє ще одна обдарована студентка.Студентка ТНЕУ – переможниця творчих онлайн-конкурсів!

 Творча молодь ТНЕУ намагається креативно використовувати час карантину. Вона не тільки продуктивно навчається, але і творчо реалізовує себе, беручи участь у дистанційних мистецьких конкурсах.Покоління талановитих. Марія Савіцка та Марія Кутна

 Проект відділу гуманітарної освіти та виховання «Покоління талановитих» радо продовжує вас знайомити із цікавими і неординарними творчими особистостями нашого університету. Отож, вітайте!"Покоління талановитих". Ольга Гайдамака

 Колектив відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ продовжує знайомити вас з творчою молоддю університету у проекті «Покоління талановитих»!Проект відділу гуманітарної освіти та виховання «Покоління талановитих» триває!

 Знайомтеся: Мар’яна Максимишин. Студентка факультету фінансів та обліку. Ця симпатична дівчина зовсім недавно засяяла серед зірок ТНЕУ, хоча на сцені виступає з восьмирічного віку.  Пригадуєте її неперевершений виступ на «Студентській лірі-2019»?  Згодом Мар’яна знялася у новорічному та великодньому проектах ТНЕУ з власними піснями. Так,  дівчина пише пісні, і, здається, у неї вже навіть вимальовується власний стиль. «Покоління талановитих». Павло Тютюнник

 Проект відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ «Покоління талановитих» сьогодні представляє вам ще одну неординарну, творчу особистість нашого університету - Павло Тютюнник. Випускник факультету комп’ютерних інформаційних технологій (бакалавр) та факультету  обліку і аудиту (магістр).«Покоління талановитих». Тетяна Шарган.

 Друзі! Молодь нашого університету — особлива, надзвичайно талановита і креативна. У ТНЕУ не тільки навчаються, тут вміють себе творчо реалізовувати сповна. В цьому ви не раз переконувалися, переглядаючи  виступи факультетів на головній університетській сцені під час «Студентської ліри» чи насолоджуючись творчістю виконавців у новорічних та великодніх телепроектах ТНЕУ. Коли карантин надихає на творчість…

 Карантин надихає на творчість – «фоторепродукціями» картин відомих художників від своїх талановитих вихованців ділиться керівниця студії сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.о» Любов Гриневич-Борисяк: «Ідея належить відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ, де я працюю. Я вхопилася за неї, бо мене це реально лікує від усього негативу, пов’язаного з вірусом та карантином, який ллється на нас щодня. Дала дітям творче завдання. Вони з натхненням взялись його виконувати. Здається, вийшо непогано."21 лютого – Міжнародний день рідної мови

 Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь та дозволяє передавати їх нащадкам. Мова – це історія народу, його світогляд, вона визначає свідомість, творить людину, культуру, історію. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.Сьогодні у ТНЕУ вшанували пам'ять про Героїв Небесної Сотні

 День пам'яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».Діє фотовиставка Каті Ульманн «Жінки у всьому світі за роботою»

 Сьогодні у ТНЕУ відбулося відкриття мистецької виставки Каті Ульманн «Жінки у всьому світі за роботою». Фотовиставка діє у закладі вищої освіти у рамках Першого міжнародного тижня.Великодня казка від ТНЕУ транслюватиметься на ТВ-4!

 Запрошуємо усіх охочих – і дорослих і найменших глядачів – поринути у чарівний світ казки, подарований творчим колективом Тернопільського національного економічного університету. Великодню казку «Добро добром вертається» можна переглянути на телеканалі ТВ-4 – 29 квітня о 16:00 год., 30 квітня 0 12.20 год., 1 травня 0 14:00 год.Літературні читання з Марією Баліцькою «Великий день – як радість Воскресіння»

 Час наближається до великого християнського свята – Великодня. Господині вже давно наводять лад в оселях та  на подвір’ях. А ми вирішили «впорядкувати» наші душі. То ж напередодні цього величного свята у читальному залі Бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ відбулося відбулося чергове засідання літературних читань з Марією Баліцькою «СловоСвіт» під назвою «Великий день – як радість Воскресіння».Людина нібито не літає, а крила має!

 Творчий колектив відділу гуманітарної освіти і виховання ТНЕУ підготував цікавий відео ролик з нагоди Всесвітнього дня поезії та Дня народження Ліни Костенко.Студенти та викладачі КЕПІТ вшанували пам'ять про Кобзаря

 Сьомого березня 2019 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету вшанували пам'ять про геніального українського письменника, художника, борця за свободу нашої країни – Тараса Шевченка. Його творчість – це основа нашої національної самоідентичності, а сам Кобзар – духовний орієнтир для кожного свідомого українця, бо саме Він спонукав говорити про Україну весь світ.Університетська спільнота ТНЕУ вшанувала пам'ять про Новітніх Героїв України

 Сьогодні професорсько-викладацький колектив і працівники Тернопільського національного економічного університету під час реквієму, присвяченого Дню пам’яті Небесної Сотні, згадали Героїв, які назавжди залишаться у серцях мільйонів українців як приклад нескореності, відваги і патріотизму.