» » «Покоління талановитих». Ілона Дядьо.

«Покоління талановитих». Ілона Дядьо.

Дата: 8-09-2020, 10:41 | Автор: Відділ гуманітарної освіти і виховання

Відділ гуманітарної освіти та виховання Західноукраїнського національного університету продовжує знайомити вас, друзі, з найкреативнішими, найініціативнішими творчо обдарованими студентами університету в мистецькому проєкті «Покоління талановитих».

Ілона Дядьо. Студентка факультету фінансів та обліку. На факультеті її знають як незмінну ведучу заходів. А ще Ілона співає, вона – лауреат міжнародних та всеукраїнських пісенних конкурсів-фестивалів.

Вважає себе впертою, цілеспрямованою та непосидючою. Цінує комунікабельних людей, сильних духом.

Захоплюється громадською діяльністю (у 2016 р. була заступником молодіжного мера м. Тернопіль), вокалом, біатлоном, грає у волейбол.

Улюблена книга – «Коли подих стає повітрям» П. Каланіті.

В дитинстві мріяла стати лікарем.

У ЗУНУ дівчина має багато друзів, з якими, не дивлячись на відмінності в захопленнях, завжди перебуває на одній хвилі.

Багато часу проводить у соцмережах, вважає, що це найкращий спосіб дізнатисz безліч нового та цікавого, комунікувати з рідними і друзями у будь-якому куточку світу.

Мріє побувати на матчі Національної збірної України з футболу, а ще – про успішне та щасливе майбутнє у своїй країні!