» » У Західноукраїнському національному університету найкреативніші студенти!

У Західноукраїнському національному університету найкреативніші студенти!

Дата: 15-09-2020, 09:31 | Автор: Відділ гуманітарної освіти і виховання

Колектив відділу гуманітарної освіти та виховання організував зустріч зі студактивом Західноукраїнського національного університету. Новий статус університету зобов’язує до пошуку нових ідей, форматів, диктує нові підходи до організації взаємодії зі студентами. Учасники зустрічі активно обговорювали питання проведення онлайн-заходів для молоді, в яких кожен мав би можливість творчого самовираження навіть в умовах карантину.

«Не загубити жоден талант, використовуючи сучасні тенденції дистанційної роботи» — цей меседж дружньої дискусії надихнув на народження цікавих і креативних ідей.

Тож незабаром будні студентського життя урізноманітнять захоплюючі конкурси, квести, презентації, флешмоби. Аби не пропустити жодної інформації про їхнє проведення, слідкуйте за сторінками відділу в соцмережах:

Facebook — @Після_пар

Instagram — @CreatiON_Studio