» » Вітаємо переможців вікторини до Дня народження Кобзаря!

Вітаємо переможців вікторини до Дня народження Кобзаря!

Дата: 10-03-2021, 16:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

«Наскільки добре ти знаєш творчість та життя Тараса Шевченка?»-запропонував перевірити відділ гуманітарної освіти та виховання у інста-квізі
9 березня на інстаграм-сторінці @creation_studio.
Більше 350 учасників долучилися до вікторини. Упродовж доби студенти сторінки мали змогу відповідати на різноманітні запитання, відгадували картини пера Шевченка, знаменні дати його життя, музичні твори на його поезію, розгадували, що заховано у «чорному ящику» та які слова «загублено» у його відомих творах.

Першою успішно пройшла інста-квіз студентка ФКІТ Козак Аліна.
Також у четвірці лідерів: Злонкевич Марія (ФКЕПІТ), Місик Софія (ННІБП), Когут Ангеліна (ЮФ). Усі вони отримують подарунок від організаторів та профкому студентів класичного університету Тернополя!

Враховуючи високу активність та залученість юнаків й дівчат до інтерактивних онлайн-заходів, відділ гуманітарної освіти та виховання готує нові цікаві онлайн-конкурси та розваги для студентів ЗУНУ.