» » Елеонора Атаманчук – дипломант фінального етапу VII Міжнародного фестивалю мистецтв

Дата: 21-09-2021, 16:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Елеонора Атаманчук, студентка класичного університету Тернополя взяла участь у VII Міжнародному фестивалі мистецтв «Пісенний Спас» імені Володимира Шинкарука. Дівчина змагалась у номінації «Виконавець естрадної пісні».

Упродовж трьох днів конкурсанти з різних куточків України та світу демонстрували свої здібності, відвідували майстер-класи від зіркових журі, народних артисток України: Ірини Шинкарук, Алли Попової, Інесси Братущик та інших.

«Пісенний Спас» для мене - це неймовірний досвід, адже стільки яскравих моментів та знайомств відбулось за три дні у Житомирі», - зазначає Елеонора, яка стала дипломантом фінального етапу та виступила на заключному гала-концерті разом із зірками українського шоу-бізнесу. Конкурс проходив за підтримки Міністерства молоді та спорту України.