» » «Покоління талановитих». Ірина Шарган

«Покоління талановитих». Ірина Шарган

Дата: 5-10-2020, 14:23 | Автор: Відділ гуманітарної освіти і виховання

Молодь Західноукраїнського національного університету – неймовірна, вона креативна, активна, небайдужа до творчості та суспільних процесів навколо! Саме про неї розповідає мистецький проєкт відділу гуманітарної освіти та виховання «Покоління талановитих».

Знайомтеся: Ірина Шарган. Студентка юридичного факультету ЗУНУ. Скромна, ніжна, творча, в міру принципова дівчина.

З університетом знайома змалечку, адже саме тут свого часу займалася вокалом у гурті «Краплинки», а з старших шкільних років грає в ансамблі мажореток, співає у гурті «Кралечки», студентському хорі, розвиває акторські здібності в театрі пісні «Для тебе». А ще грає на фортепіано, і це заняття приносить талановитій дівчині неймовірне задоволення.

У дитинстві мріяла стати вчителькою. Любить смакувати суші, насолоджується співом Юлії Саніної та товариством домашнього улюбленця – кота Василя.

Пісня «Дві сестри», яку Іринка виконала разом зі своєю старшою сестрою, випускницею нашого університету, співачкою Тетяною Шарган, надзвичайно популярна, відео на неї переглянули майже 200 000 користувачів YouTube.

Відео з Іриною Шарган можна переглянути тут: