» » «Покоління талановитих». Тетяна Югова.

«Покоління талановитих». Тетяна Югова.

Дата: 28-07-2020, 09:22 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Усім, хто чекає на продовження знайомств із творчою молоддю ТНЕУ у мистецькому проєкті «Покоління талановитих», даруємо таку можливість! Сьогодні відділ гуманітарної освіти та виховання представляє ще одну креативну й ініціативну студентку.

Тетяна Югова. Студентка навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Богдана Гаврилишина. Комунікабельна, відповідальна, енергійна дівчина. У друзях цінує наявність життєвої мети, доброту та відкритість. Має хороші лідерські задатки. Дорожить стосунками з друзями і старшими наставниками, з якими доля звела саме у ТНЕУ.

Змалку любить музику. В дитинстві співала у вокальному гурті «Краплинки», займалася танцями, закінчила музичну школу по класу фортепіано. Ставши студенткою ТНЕУ, продовжує співати в музичному гурті інституту, а ще виконує популярні кавери в дуеті зі студентом Doxa Kalonga.

Любить смакувати домашній сирник, захоплюється волейболом та Ріанною і завжди цінує мамині поради.