» » ЗУНУ посів 20 місце у міжнародному рейтингу Webometrics Ranking Web of Universities!

Дата: 26-07-2021, 17:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У липневому вебометричному рейтингу університетів світу Webometrics Ranking Web of Universities Західноукраїнський національний університет посів 20 місце серед 314 вишів України, піднявшись на сім позицій вище у порівнянні з минулим рейтингом.

В оцінюванні університету брали до уваги такі критерії: відкритість вишу, його впливовість та професійність.  Щоразу наш заклад вищої освіти демонструє успішну наукову діяльність та утверджує високі позиції в міжнародному освітньому й науковому просторі. Академічна спільнота класичного університету Тернополя вдосконалює методи роботи, відкриває нові горизонти для молоді та розширює міжнародну співпрацю.

Хочеш бути найкращим –приєднуйся до тих, хто знає як цього досягти!