» » Західноукраїнський національний університет у ТОПі найпопулярніших зво!

Західноукраїнський національний університет у ТОПі найпопулярніших зво!

Дата: 9-11-2023, 17:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Міністерство освіти і науки України разом із Державним підприємством «ІНФОРЕСУРС» опублікували результати вступу-2023 у магістратуру на бюджет!

За підсумками вступу у магістратуру на основі НРК6, 7 (бакалавр, спеціаліст, магістр) на денну форму навчання Західноукраїнський національний університет увійшов у десятку найпопулярніших закладів вищої освіти за кількістю поданих заяв та у десятку зво, які отримали найбільше бюджетних місць.

Класичний університет Тернополя – престижний та провідний зво України, якому довіряють абітурієнти. Вони впевнено обирають навчатися тут, адже знають, що здобувати освіту у Західноукраїнському національному університеті – це стрімко розвиватися, реалізовувати себе та примножувати свій інтелектуальний потенціал, бути у когорті лідерів!

Ми цінуємо довіру абітурієнтів й працюватимемо ще краще!