» » ЗУНУ посів 40 місце у консолідованому рейтингу вишів України 2022 року!

ЗУНУ посів 40 місце у консолідованому рейтингу вишів України 2022 року!

Дата: 1-03-2023, 15:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг вишів України 2022 року.

Класичний університет Тернополя посів 40 місце серед 250 зво України та 2 місце в обласному рейтингу.

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України використані найавторитетніші серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Бал ЗНО на контракт", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання закладів вищої освіти.

Вітаємо професорсько-викладацький колектив Західноукраїнського національного університету, адже наш заклад вищої освіти один із кращих серед українських вишів. Працюємо на результат!

З рейтингом можна ознайомитися за посиланням: https://osvita.ua/vnz/rating/51741/