» » Західноукраїнський національний університет у п’ятірці кращих університетів України у світовому рейтингу!

Дата: 26-07-2023, 14:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У вебометричному рейтингу університетів Webometrics Ranking Web of Universities Західноукраїнський національний університет посів 5 місце серед закладів вищої освіти України!

Webometrics Ranking Web of Universities - один з рейтингів вишів світу, за яким аналізують ступінь представлення діяльності університетів в інтернет-просторі.

Рейтинг орієнтований на оцінку присутності зво в інтернеті, рівень впливу публікацій університету на світовий науковий прогрес, наповненість та популярність веб-ресурсів закладу вищої освіти.

Класичний університет Тернополя демонструє якісну роботу, лідерські позиції та професіоналізм, впевнено підтверджує свою інноваційну наукову й освітню діяльність на міжнародному рівні.

Працюємо на результат! З вірою в Перемогу!

З рейтингом можна ознайомитися за посиланням: https://www.webometrics.info/en/transparent