ЗУНУ у ТОПі рейтингу!

Дата: 14-07-2021, 17:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно був опублікований всеукраїнський рейтинг університетів. Серед 242 університетів України класичний університет Тернополя із гідністю посів 32-ге!

Консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2021 року складено інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua».

Для складання консолідованого рейтингу  використані найавторитетніші серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання закладів вищої освіти.

Пишаємося, що завдяки новітнім науковим пошукам, цікавим проєктам та відкриттям нових освітніх програм та спеціальностей Західноукраїнський національний університет утверджує свої високі позиції в українському освітньому просторі.