» » ЗУНУ – лідер у вебометричному рейтингу університетів світу

ЗУНУ – лідер у вебометричному рейтингу університетів світу

Дата: 8-08-2022, 14:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У вебометричному рейтингу університетів світу Webometrics Ranking Web of Universities Західноукраїнський національний університет посів 11 місце серед 314 закладів вищої освіти України, піднявшись на 11 позицій вище у порівнянні із минулорічним рейтингом.

Webometrics Ranking Web of Universities -  один з рейтингів вишів світу, за яким аналізують ступінь представлення діяльності університетів в інтернет-просторі.

Рейтинг орієнтований на оцінку присутності зво в інтернеті, рівень впливу публікацій університету на світовий науковий прогрес, наповненість та популярність веб-ресурсів закладу вищої освіти.

Класичний університет Тернополя демонструє якісну роботу, лідерські позиції та професіоналізм, впевнено підтверджує свою інноваційну наукову й освітню діяльність на міжнародному рівні.

Ми працюємо на результат!

З рейтингом можна ознайомитися за посиланням: https://www.webometrics.info/en/Europe/Ukraine%20