» » Класичний університет Тернополя у ТОП-20 серед закладів вищої освіти України

Класичний університет Тернополя у ТОП-20 серед закладів вищої освіти України

Дата: 31-05-2021, 12:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

При складанні цьогорічного рейтингу "Топ-200 Україна" експерти враховували сучасні тенденції розвитку вищої освіти в Україні та світі, яка зазнає глибинних змін від впливу пандемії COVID-19.  Наш Західноукраїнський національний університет ввійшов у ТОП-20 найкращих закладів вищої освіти.

ЗУНУ – це лідер, який  проводить активну роботу в усіх напрямках освітньої та культурної діяльності, активно впроваджує новітні технології у навчальний процес, та тісно взаємодіє з міжнародними партнерами в наданні освітніх послуг. Це підтвердження того, що класичний університет Тернополя нестримно рухається лише уперед.

Пишаємося, що Західноукраїнський національний університет  один із кращих серед українських вишів, адже ми працюємо на результат!