» » ЗУНУ – лідер серед кращих університетів України!

ЗУНУ – лідер серед кращих університетів України!

Дата: 30-06-2021, 17:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У вебометричному рейтингу університетів світу Webometrics Ranking Web of Universities Західноукраїнський національний університет посів чільне 6-те місце за відкритістю серед 314 українських закладів вищої освіти за версією 12.0. Даний рейтинг формується на основі аналізу рівня цитованості праць викладачів, афілійованих до ЗУНУ. Це визнання міжнародною спільнотою наукової діяльності класичного університету Тернополя та високого статусу, що роками напрацьовується академічною спільнотою вишу.

Наш університет вкотре демонструє свій престиж, поступ, бажання підкорювати нові вершини - це доказ того, що наш заклад вищої освіти найкращий!

Вітаємо професорсько-викладацький колектив із вагомим досягненням. Ваші наукові здобутки, наснага до роботи, наполеглива праця та стійкість сформували ЗУНУ як сучасний, рейтинговий освітній центр, який є лідером серед усіх університетів. Віват професори! Віват університете!