» » Класичний університет Тернополя посів 7-ме місце у рейтингу SCImago!

Класичний університет Тернополя посів 7-ме місце у рейтингу SCImago!

Дата: 28-07-2021, 18:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Класичний університет Тернополя входить у топлідерів рейтингу SCImago, посівши 7-ме місце серед усіх закладів вищої освіти України у сфері економіки, економетрії та фінансів.

SCImago (SIR)- наукометричний рейтинг, що базується на трьох різних наборах показників.  Вони ґрунтуються на результатах досліджень, інновацій та суспільному впливі, який вимірюється за допомогою активності університетів у мережі.

Рейтинг формується незалежною міжнародною комісією, яка бере до уваги наукові та освітні показники діяльності вишу.

Західноукраїнський національний університет з кожним роком зміцнює свої позиції на українському та міжнародному ринку освітніх послуг, враховуючи усі тенденції глобалізаційних процесів.

Класичний університет Тернополя – це потужні наукові школи, багаторічні освітні традиції та великі можливості для молоді.