» » ЗУНУ посідає 11-те місце в Україні за інноваційністю!

ЗУНУ посідає 11-те місце в Україні за інноваційністю!

Дата: 31-03-2021, 18:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Західноукраїнський національний університет увійшов до незалежного міжнародного рейтингу SCImago Institutions Rankings за інноваційнстю й зайняв почесне 11-те місце!

Високоповажна комісія враховувала такі критерії інноваційності: кількість патентів, технологічний вплив та інноваційні знання.

Міжнародний SCImago Institutions Rankings – наукометричний рейтинг не тільки закладів вищої освіти, а й наукових організацій, закладів охорони здоров’я та приватних компаній, які займаються науково-дослідницькою діяльністю. Випускається щорічно з 2011 року. Рейтинг використовує дані з виключно незалежних джерел: бібліометричної бази даних Scopus, бази даних міжнародних патентів Patstat та вебометричні бази даних.

Впровадження нових методів роботи, креативність в наданні освітніх послуг, сучасні знання – основні пріоритети діяльності класичного університету Тернополя. Результати наукової роботи, оціненої незалежним міжнародним рейтингом, – це свідчення високих стандартів і, відповідно, якості освіти в університеті.