Рейтинг Форбс

Дата: 8-10-2021, 16:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно Форбс опублікували рейтинг «Найкращі міста для ведення бізнесу», який складено на основі 10 критеріїв:  прозорість міської влади, ділова активність, регіональний рейтинг Doing Business, купівельна спроможність, транспортне сполучення, безпека, освіта, міграційна привабливість та екологічна ситуація, а також готовність міст до наступної хвилі пандемії.

У рейтингу Форбс місто Тернопіль за показником освіти отримало найвищу оцінку – 100 балів, і є в числі лідерів за якістю надання освітніх послуг!

У Західноукраїнському національному університеті навчаються більше 14 тисяч студентів з різних куточків України, тому висока оцінка в рейтингу – це результат високого професіоналізму та цілеспрямованості науковців закладу вищої освіти.

Пишаємося, що місто Тернопіль є привабливим в освітній царині для молоді нашої держави!