» » ЗУНУ посів 41 місце у рейтингу університетів за показниками Scopus

ЗУНУ посів 41 місце у рейтингу університетів за показниками Scopus

Дата: 25-04-2023, 15:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На сайті Освіта.ua оприлюднили щорічний рейтинг українських закладів вищої освіти за показниками даних наукометричної бази Scopus.

Класичний університет Тернополя піднявся у рейтингу на 13 позицій та посів 41 місце серед 204 вишів України.

Рейтинг складений за результатами проведення наукометричного моніторингу суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus у квітні 2023 року.

База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових видань з технічних, медичних і гуманітарних наук. До цієї бази також потрапляють публікації наукових журналів, матеріали конференцій і книжкових видань.

У рейтинговій таблиці українські університети ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, що базується на числі наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Продовжуємо працювати на результат!

Ознайомитися із рейтингом можна за посиланням: http://osvita.ua/vnz/rating/88976/