» » Класичний університет Тернополя у SCImago Institutions Rankings

Класичний університет Тернополя у SCImago Institutions Rankings

Дата: 22-03-2023, 17:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рейтингу інноваційності SCImago серед закладів вищої освіти України класичний університет Тернополя – у числі лідерів, посівши 5 місце серед 44 кращих університетів!

SCImago (SIR)- наукометричний рейтинг, що базується на трьох різних наборах показників.  Вони ґрунтуються на результатах досліджень, інновацій та суспільному впливі, який вимірюється за допомогою активності університетів у мережі.

Рейтинг формується незалежною міжнародною комісією, яка бере до уваги наукові та освітні показники діяльності вишу.

Пишаємося, що міжнародна спільнота гідно оцінює роботу науковців Західноукраїнського національного університету.

Отримане визнання мотивує впроваджувати нові ідеї, вдосконалювати українську освіту й продовжувати працювати на результат, докладаючи ще більше зусиль!