ЗУНУ посів 11 місце у міжнародному рейтингу університетів світу Webometrics Ranking of World's Universities January 2024

 Нещодавно була опублікована чергова редакція міжнародного рейтингу університетів світу Webometrics Ranking of World's Universities January 2024.ЗУНУ посів 7 місце серед українських університетів!

 Західноукраїнський національний університет посів 7 місце у рейтингу прозорості серед українських закладів вищої освіти за цитованістю профілів авторів у Google Scholar у січні 2024 року.
Західноукраїнський національний університет у ТОПі найпопулярніших зво!

 Міністерство освіти і науки України разом із Державним підприємством «ІНФОРЕСУРС» опублікували результати вступу-2023 у магістратуру на бюджет!
ЗУНУ посів 3 місце серед вишів України за кількістю заяв, допущених до конкурсу на основі ОС «Молодший спеціаліст»

 Колектив класичного університету Тернополя працює заради молоді, тому вступники впевнено обирають навчання у ЗУНУ!
ЗУНУ - лідер за кількістю поданих заяв вступників!

 На інформаційному ресурсі Освіта.UA опубліковано рейтинг ТОП-100 найпопулярніших вишів серед вступників, до якого увійшли заклади вищої освіти-лідери за кількістю заяв від абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти. Західноукраїнський національний університет посів 21 місце серед зво України!


 Західноукраїнський національний університет у п’ятірці кращих університетів України у світовому рейтингу!

 У вебометричному рейтингу університетів Webometrics Ranking Web of Universities Західноукраїнський національний університет посів 5 місце серед закладів вищої освіти України!ЗУНУ посів 21 місце в академічному рейтингу «Топ-200 Україна 2023»

 Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» у партнерстві із міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence презентував 17 академічний рейтинг університетів України «Топ-200 Україна 2023».
ЗУНУ посів 41 місце у рейтингу університетів за показниками Scopus

 На сайті Освіта.ua оприлюднили щорічний рейтинг українських закладів вищої освіти за показниками даних наукометричної бази Scopus.

Класичний університет Тернополя піднявся у рейтингу на 13 позицій та посів 41 місце серед 204 вишів України.


 ЗУНУ у топ-15 найпопулярніших університетів України!

 Західноукраїнський національний університет увійшов в топ-15 найпопулярніших вишів України.
Класичний університет Тернополя у SCImago Institutions Rankings

 У рейтингу інноваційності SCImago серед закладів вищої освіти України класичний університет Тернополя – у числі лідерів, посівши 5 місце серед 44 кращих університетів!ЗУНУ посів 40 місце у консолідованому рейтингу вишів України 2022 року!

 Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг вишів України 2022 року.


 ЗУНУ у топі серед українських університетів!

 Західноукраїнський національний університет серед 185 українських закладів вищої освіти піднявся у рейтингу на чільне 14 місце. Пишаємося, що класичний університет Тернополя – лідер серед українських вишів!ЗУНУ – лідер у вебометричному рейтингу університетів світу

 У вебометричному рейтингу університетів світу Webometrics Ranking Web of Universities Західноукраїнський національний університет посів 11 місце серед 314 закладів вищої освіти УкраїниЗУНУ у ТОП-30 найкращих закладів вищої освіти!

 При складанні цьогорічного рейтингу «Топ-200 Україна» експерти враховували сучасні тенденції розвитку вищої освіти в Україні і світі, яка зазнає глибинних змін від впливу пандемії COVID-19 та повномасштабного воєнного вторгнення Росії в Україну.
Бібліотека ім. Л. Каніщенка ЗУНУ у світовому рейтингу!

 Опубліковано оновлений світовий рейтинг транспарентності інституційних репозитаріїв університетів та інших науково-освітніх установ (Transparent Ranking of Repositories).
Бібліотека ім. Л. Каніщенка ЗУНУ у світовому рейтингу!

 Опубліковано оновлений світовий рейтинг транспарентності інституційних репозитаріїв університетів та інших науково-освітніх установ (Transparent Ranking of Repositories).
Рейтинг Форбс

 Нещодавно Форбс опублікували рейтинг «Найкращі міста для ведення бізнесу», який складено на основі 10 критеріїв:  прозорість міської влади, ділова активність, регіональний рейтинг Doing Business, купівельна спроможність, транспортне сполучення, безпека, освіта, міграційна привабливість та екологічна ситуація, а також готовність міст до наступної хвилі пандемії.Класичний університет Тернополя посів 7-ме місце у рейтингу SCImago!

 Класичний університет Тернополя входить у топлідерів рейтингу SCImago, посівши 7-ме місце серед усіх закладів вищої освіти України у сфері економіки, економетрії та фінансів.ЗУНУ посів 20 місце у міжнародному рейтингу Webometrics Ranking Web of Universities!

 У липневому вебометричному рейтингу університетів світу Webometrics Ranking Web of Universities Західноукраїнський національний університет посів 20 місце серед 314 вишів України, піднявшись на сім позицій вище у порівнянні з минулим рейтингом.
ЗУНУ у ТОПі рейтингу!

 Нещодавно був опублікований всеукраїнський рейтинг університетів. Серед 242 університетів України класичний університет Тернополя із гідністю посів 32-ге!ЗУНУ – лідер серед кращих університетів України!

 У вебометричному рейтингу університетів світу Webometrics Ranking Web of Universities Західноукраїнський національний університет посів чільне 6-те місце за відкритістю серед 314 українських закладів вищої освіти за версією 12.0.Класичний університет Тернополя у ТОП-20 серед закладів вищої освіти України

 При складанні цьогорічного рейтингу "Топ-200 Україна" експерти враховували сучасні тенденції розвитку вищої освіти в Україні та світі, яка зазнає глибинних змін від впливу пандемії COVID-19.  Наш Західноукраїнський національний університет ввійшов у ТОП-20 найкращих закладів вищої освіти.ЗУНУ посідає 11-те місце в Україні за інноваційністю!

Західноукраїнський національний університет увійшов до незалежного міжнародного рейтингу SCImago Institutions Rankings за інноваційнстю й зайняв почесне 11-те місце!Обирай найкращих!

 Західноукраїнський національний університет посів перше місце за кількістю зарахованих студентів на контрактну форму навчання у підсумку вступної кампанії 2020 року серед закладів вищої освіти Тернопільщини та увійшов за цим показником до 20-ки кращих українських університетів.ЗУНУ у топі міжнародного рейтингу uniRank

 Оприлюднено результати зимової сесії міжнародного рейтингу uniRank. Цей рейтинг складається на основі вебометричних даних, отриманих з 5 різних джерел веб-аналітики.Класичний університет Тернополя входить в топ лідерів університетів України, зайнявши почесне шосте місце у рейтингу Webometrics Ranking Web of Universities!

 У вебометричному рейтингу університетів світу Webometrics Ranking Web of Universities Західноукраїнський національний університет посів чільне 6-те місце за відкритістю серед 317 українських закладів вищої освіти.Вітаємо ЗУНУ з високими позиціями у рейтингу UI GreenMetric2020!

 Університет Індонезії (UI) опублікував результат UI GreenMetric World University Rankings 2020. Цього року в ньому взяли участь 912 університетів з 84 країн.Класичний університет Тернополя посів 13-те місце у рейтингу QS EECA University Rankings

  Сьогодні опублікований щорічний міжнародний рейтинг закладів вищої освіти QS EECA University Rankings. Західноукраїнський національний університет посідає 13-те місце серед найкращих закладів вищої освіти України. Це престиж та визнання.Західноукраїнський національний університет входить у трійку лідерів за досягненнями у роботі Еразмус+

 За результатами аналітичного огляду  Національного офісу Еразмус +, який оцінював роботу університетів за показниками академічної мобільності, проекту напрямку КА2, проектів потенціалу Вищої освіти, проектів Жана Моне на підставі порівняння усіх зво України, які беруть участь у Еразмус+, Західноукраїнський національний університет знаходиться у числі лідерів серед університетів Західної України та займає 18 місце серед більше ніж 200 університетів України.Наш університет – лідер за кількістю поданих заяв вступників у Західному регіоні!

 На інформаційному ресурсі Освіта.UA опубліковано рейтинг ТОП-100 найпопулярніших вишів серед вступників, до якого увійшли заклади вищої освіти-лідери за кількістю заяв від абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти. Західноукраїнський національний університет – лідер у Західному регіоні, а також посідає 33 позицію серед зво України!