ДЗВОНИ
НАМ


Працевлаштування і зв'язки з випускникамиЮвілейні зустрічі з випускниками ТНЕУ перенесено!

 Шановні випускники ТНЕУ 1970, 1975, 1980, 1985, 1990 та 1995, 2000, 2005, 2010 років випуску! Вимушені повідомити, що у зв'язку з пандамією коронавірусу COVID-19 та вжитими карантинними заходами урочистості з нагоди ювілейних зустрічей, які було заплановано на 23 травня і 13 червня, перенесено на невизначений термін.Вперше «Дні кар’єри ЄС» відбудуться онлайн!

 «Дні кар’єри ЄС» – це унікальна можливість для молоді! Ви поспілкуєтеся з експертами, HR-фахівціями провідних українських та європейських компаній, візьмете участь у панельних дискусіях, навчитеся складати резюме, проводити презентації та багато іншого. Приєднуйтеся до заходу з будь-якого міста України!Запрошуємо на кар'єрний онлайн-фестиваль KNU Career Days!

 KNU Career Days – це кар'єрний онлайн-фестиваль для студентів і випускників різних факультетів і спеціальностей, який пропонує: онлайн-ярмарок вакансій від кращих українських і міжнародних компаній; кар'єрні вебінари та панельні дискусії; лекції від фахових експертів; вирішення практичних кейсів від роботодавців; цінні призи, подарунки й розіграші найактивнішим учасникам.Студстарт кар’єри в міжнародній компанії – серія вебінарів «Take your chance!» від Філіп Морріс в Україні!

 Щотижня компанія Філіп Морріс в Україні  буде ділитися досвідом та надавати тобі знання, які допоможуть краще проявити себе на відборах на стажування. Реєструйся, щоб поговорити про: міфи відділу продажів (27-го квітня); кар'єру в ритмі DISCа (30-го квітня); побудову кар’єру від інтерна до керівника у міжнародній компанії (7-го травня).Інструментальні нейродослідження для бізнесу

 Кафедра маркетингу ТНЕУ приймає замовлення від юридичних осіб та ФОП на послуги із наукового консультування бізнесу з використанням унікального німецького нейрообладнання (Eye-tracker та EEG).Запрошуємо усіх бажаючих на курси «Програмне забезпечення бухгалтерського обліку»!

 ТНЕУ запрошує на ювілейні зустрічі випускників!

 Шановні випускники Тернопільського національного економічного університету! Колектив альма-матер радо запрошує Вас на ювілейні зустрічі, які відбудуться 23 травня 2020 р. (1970, 1975, 1980, 1985, 1990 роки випуску) та 13 червня 2020 р. (1995, 2000, 2005, 2010 роки випуску).

 

Ви матимете нагоду поринути у теплі спогади про студентські роки, поспілкуватися з друзями, дізнатися про досягнення рідного університету.

 Тренінг «Технології розвитку професійної кар’єри»

 Чи можна поєднати здібності з тенденціями розвитку ринку праці? Як побудувати кар’єру? Як знайти роботу мрії? Що потрібно, щоб стати успішним фахівцем? Для чого і як формувати персональний бренд? На ці та багато інших питань Ви отримаєте відповіді під час тренінгу Олени Борисяк «Технології розвитку професійної кар’єри».Стажування студентів освітньої програми обліку і оподаткування підприємницької діяльності на ТОВ «Stellar»

20 листопада 2019 року у рамках дуальної освіти підготовки студентів облікових спеціальностей факультету фінансів та обліку ТНЕУ під керівництвом к.е.н., доцента Романіва Ростислава Володимировича відбулося стажування груп ОПД-41 і ОПД-42 на ТОВ «Stellar», яке є лідером в Україні на ринку логістичних перевезень наливних харчових продуктів, небезпечних наливних та насипних вантажів.Для студентів факультету фінансів та обліку ТНЕУ проведено тренінг на базі агрохолдингу «Контінентал Фармерз Груп»

  З ініціативи професорсько-викладацького колективу кафедри фінансового менеджменту та страхування у контексті впровадження інноваційного інструментарію у навчальний процес у формі дуальної системи освіти, 20 листопада 2019 року для студентів факультету фінансів та обліку ТНЕУ проведено тренінг на базі агрохолдингу «Контінентал Фармерз Груп».Навчальна екскурсія студентів факультету фінансів та обліку ТНЕУ в Державну податкову службу

    15 листопада 2019 року у рамках дуальної освіти підготовки студентів облікових спеціальностей факультету фінансів та обліку ТНЕУ під керівництвом д.е.н. Муравського Володимира Васильовича відбулася екскурсія в Головне управління Державної податкової служби в Тернопільській області. Зустріч з директором страхового брокера "Старлайф" Романом Грицівим

 14 листопада 2019 року, з ініціативи т. в. в. о зав. кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу, к.е.н., доцента Бречка О. В.,  відбулась зустріч з директором страхового брокера "Старлайф" Романом Грицівим.


 Тренінг на базі Управління соціальної політики Тернопільської міської ради

 У контексті імплементації новітніх освітніх вимог у навчальний процес для студентів груп ФСГ- 41 і ФСГ- 42 факультету фінансів та обліку ТНЕУ організовано тренінг на базі Управління соціальної політики Тернопільської міської ради. Навчальний професійно-орієнтований тренінг розпочався з ґрунтовної доповіді Володимира Івановича Сулими - начальника Управління соціальної політики Тернопільської міської ради, щодо пріоритетних напрямів роботи управління, актуальних питань соціального захисту та соціального забезпечення населення.Екскурсія в «Ощадбанк» для студентів-банкірів факультету фінансів та обліку ТНЕУ

 У рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності, який щорічно відзначається в Україні, з метою ознайомлення зі специфікою роботи та перспективами опанування спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», освітньої програми «Банківська справа», майбутньої професії-банкіра, для студентів другого курсу факультету фінансів та обліку ТНЕУ була організована екскурсія в один із провідних банків Тернополя.Практичне заняття в Головному Управлінні ДПС у Тернопільській області

 25 вересня студенти ТНЕУ, які навчаються за освітніми програмами «Податкова справа» та «Митна справа» відвідали Головне управління Державної податкової служби у Тернопільській області. Адже теорія поряд з практикою дає глибше розуміння суті діяльності відомства.Розпочато черговий набір слухачів на курси «Програмне забезпечення бухгалтерського обліку»!

 У Тернопільському національному економічному університеті триває набір слухачів на курси «Програмне забезпечення бухгалтерського обліку». Учасники матимуть нагоду опанувати практичні навики ведення бухгалтерського обліку та складання звітності, ази налаштування та застосування бухгалтерських програм, програмні продукти для автоматизації облікових процесів у бізнес-структурах, зокрема «1С:Бухгалтерія 8.3», а також розширити можливості для працевлаштування у суб’єктах підприємницької діяльності за широким спектром спеціальностей та для самозайнятості.Практичне заняття для студентів ТНЕУ у Тернопільській митниці ДФС

 11 вересня студенти ТНЕУ, які навчаються за освітніми програмами «Митна справа» та «Податкова справа» відвідали Тернопільську митницю. Практичне заняття виявилась цікавим, корисним та пізнавальним.ТНЕУ пишається своїми випускниками!

 Сьогодні у стіни Альма-матер завітав Андрій Порада, який навчався на спеціальності «Міжнародна економіка». Після закінчення університету він працював банківських установах та Національному депозитарії України. Паралельно вирішив продовжити навчання на програмі Executive MBA та вступив до Бізнес-школи Оксфордського університету. Пан Андрій під час зустрічі із директором навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Іриною Іващук обговорили можливість впровадження основних освітніх новацій у навчальний процес в університеті та ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина зокрема. Визначили ті напрями, які розширять практичну підготовку студентів.Бізнес-практика студентів ТНЕУ в Університеті Норд!

 У рамках співробітництва між Тернопільським національним економічним університетом та Університетом Норд двоє кращих студентів вибороли можливість пройти бізнес-практику в Норвегії, а саме в відомій Business School Nord упродовж 4-10 серпня 2019 року.Навчальний курс «Технології розвитку професійної кар’єри»

 На базі Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Тернопільського національного економічного університету розпочалося навчання слухачів курсів «Технології розвитку професійної кар’єри».Випускники освітньої програми «Митна справа» пройшли співбесіду у Волинській митниці ДФС на предмет працевлаштування

 Нещодавно випускники освітнього ступеня «Магістр» за спеціальністю – «Фінанси, банківська справа та страхування», освітньою програмою – «Митна справа» в кількості 9 осіб у супроводі викладача кафедри податків та фіскальної політики Тернопільського національного економічного університету Титора Володимира Йосиповича відвідали Волинську митницю ДФС з метою працевлаштування та участі при проведенні конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби.Курси "Language School"

 У нас з’явився новий партнер і це – організація AIESEC
Тому, у рамках цієї співпраці від сьоднішнього дня, всі студенти ТНЕУ мають знижку - 50% на курси "Language School"
Це лише 250 грн за 17 занять англійської з іноземцями.ТНЕУ запрошує випускників на ювілейні зустрічі!

 Завершення навчання за бізнес-курсом MESH

 Сьогодні відбулося відзначення найактивніших учасників бізнес-курсу MESH.
Студенти могли у неформальній обстановці поспілкуватися з провідними експертами рекомендаційного бізнесу, менторами, викладачами та практикуючими підприємцями, налагодити нові цікаві зв’язки та провести час у колі однодумців!У ТНЕУ відбувся День кар’єри ЄС!

 Вже втретє Тернопільський національний економічний університет об’єднав у своїх стінах активну студентську молодь, школярів Тернополя та працедавців під час Дня кар’єри ЄС. Цьогоріч учасниками ярмарку вакансій, панельної дискусії, тренінгів стали близько 1300 молодих людей, а свою діяльність презентували представники 60 фірм та організацій!У ТНЕУ тривають курси з Інтернет-маркетингу

 У Тернопільському національному економічному університеті розпочалися курси із Інтернет-маркетингу. Серед 20 учасників – представники малого бізнесу, маркетологи, студенти, які хочуть набути навичок налаштування реклами у соцмережах, автоматизованої розсилки листів, оформлення акаунтів та обробки фото, основ пошукового маркетингу та гроузхакінгу. Заняття проводять викладачі кафедри маркетингу факультету економіки та управління, а також наші випускники-практики, які стали професіоналами у сфері маркетингу.Запрошуємо до участі у Дні кар’єри ЄС в м. Тернопіль!

 Представництво Європейського Союзу в Україні люб’язно запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадяни взяти участь у Дні кар’єри ЄС, що відбудеться 11 квітня 2019 року в Тернопільському національному економічному університеті.Зустріч студентів-третьокурсників із представником бізнесу

 Для  подолання розривів між теорією і практикою та популяризації дуальної освіти у вищій школі уже стає доброю традицією для колективу кафедри фінансів ім. С.І. Юрія залучати до освітнього процесу фахівців-практиків.Випускники кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ проходитимуть конкурс на державну службу в митних органах Державної фіскальної служби України

 Третього квітня 2019 року на факультеті фінансів відбулася тренінг-нарада для випускників кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ щодо особливостей проходження конкурсу на державну службу в митних органах Державної фіскальної служби України.Студенти ФЕУ взяли участь у Демо дні соціального підприємництва у м. Тернопіль

 Другого квітня студенти спеціальностей «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування» факультету економіки та управління, які вивчають дисципліну «Соціальна відповідальність бізнесу» (керівник курсу  – доц. Овсянюк-Бердадіна О. Ф.) відвідали Демо дні соціального підприємництва у м. Тернопіль щодо презентації учасниками західного регіону власних ідей розвитку соціального бізнесу.