Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Дата: 4-04-2019, 17:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Третього квітня 2019 року на факультеті фінансів відбулася тренінг-нарада для випускників кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ щодо особливостей проходження конкурсу на державну службу в митних органах Державної фіскальної служби України.

Під час зустрічі завідувач кафедри податків та фіскальної політики Луцик А. І. розповів про умови проведення конкурсу, ознайомив випускників із Наказом ДФС України  від 06.03.2019 №429-о «Про оголошення конкурсу» та акцентував увагу на документах, які кандидати повинні надати для участі у конкурсі.

Викладач кафедри податків та фіскальної політики, радник податкової та митної справи І ранку Титор В. Й. розповів про сучасну структуру митних органів, особливості роботи, а також права, обов’язки та відповідальність працівників митних органів.

Професорсько-викладацький колектив кафедри податків та фіскальної політики бажає випускникам успішного проходження конкурсу, кар’єрного росту та вагомих результатів у роботі.

» » Випускники кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ проходитимуть конкурс на державну службу в митних органах Державної фіскальної служби України

Дата: 4-04-2019, 17:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю