Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Дата: 8-07-2019, 16:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно випускники освітнього ступеня «Магістр» за спеціальністю – «Фінанси, банківська справа та страхування», освітньою програмою – «Митна справа» в кількості 9 осіб у супроводі викладача кафедри податків та фіскальної політики Тернопільського національного економічного університету Титора Володимира Йосиповича відвідали Волинську митницю ДФС з метою працевлаштування та участі при проведенні конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби.

Заступником начальника митниці, заступником начальника одного із митних постів митниці, начальником по роботі з персоналом з нашими випускниками було проведено попередню співбесіду на предмет знань законодавства з питань державної митної справи, державної служби а також питань психології та загальної ерудиції. Вищевказаними посадовими особами митниці нашим випускникам надано консультації та рекомендації з питань працевлаштування. Випускники ТНЕУ зарекомендували себе з позитивної сторони і будуть брати участь у конкурсі на зайняття вакантних посад державної служби Волинської митниці, після його оголошення. Дана поїздка була організована за сприяння ректора ТНЕУ Андрія Крисоватого за погодженням з керівництвом ДФС України.

» » Випускники освітньої програми «Митна справа» пройшли співбесіду у Волинській митниці ДФС на предмет працевлаштування

Дата: 8-07-2019, 16:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю