Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Зустріч студентів-третьокурсників із представником бізнесу

Дата: 5-04-2019, 11:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Для  подолання розривів між теорією і практикою та популяризації дуальної освіти у вищій школі уже стає доброю традицією для колективу кафедри фінансів ім. С.І. Юрія залучати до освітнього процесу фахівців-практиків.

Нещодавно, у рамках вивчення дисципліни «Фінанси державно-приватного партнерства», з ініціативи викладачів кафедри к.е.н., доцентів Шулюк Б. С., Петрушки О. В., Коломийчук Н. М. відбулася зустріч студентів третього курсу факультету фінансів із представником приватного сектору економіки – засновником ПП «ТД «Газсервіс» Желізко Іриною Володимирівною. Фахівець зазначила, що державно-приватне партнерство забезпечує, з однієї сторони, комфортні умови ведення бізнесу, а з іншої – розв’язання важливих соціально-економічних завдань. Лектор ознайомила слухачів із особливостями реалізації партнерських відносин держави та бізнесу, розподілу фінансових зобов’язань та ризиків між партнерами, а також зазначила основні переваги такої співпраці.

Молоді люди уважно слухали цікавий та практичний матеріал, а також брали активну участь у дискусії.

Підсумовуючи, викладачі кафедри фінансів ім. С.І. Юрія зазначили, що такого роду заходи не тільки сприяють кращому засвоєнню теоретичного матеріалу, а й формують у студентів практичні навики та вміння.

» » Зустріч студентів-третьокурсників із представником бізнесу

Зустріч студентів-третьокурсників із представником бізнесу