Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Студенти ФЕУ взяли участь у Демо дні соціального підприємництва у м. Тернопіль

Дата: 4-04-2019, 10:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Другого квітня студенти спеціальностей «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування» факультету економіки та управління, які вивчають дисципліну «Соціальна відповідальність бізнесу» (керівник курсу  – доц. Овсянюк-Бердадіна О. Ф.) відвідали Демо дні соціального підприємництва у м. Тернопіль щодо презентації учасниками західного регіону власних ідей розвитку соціального бізнесу.

Даний захід продемонстрував студентам, що ще у період навчання вони можуть втілити  власні ідеї через реалізацію компетентностей, набутих під час опанування дисципліни «Соціальна відповідальність бізнесу», залучити необхідні інвестиції для їх реалізації та досягати успіху, вирішуючи актуальні соціальні запити суспільства.

» » Студенти ФЕУ взяли участь у Демо дні соціального підприємництва у м. Тернопіль

Студенти ФЕУ взяли участь у Демо дні соціального підприємництва у м. Тернопіль

Дата: 4-04-2019, 10:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю