Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Завершення навчання за бізнес-курсом MESH

Дата: 23-04-2019, 20:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні відбулося відзначення найактивніших учасників бізнес-курсу MESH.
Студенти могли у неформальній обстановці поспілкуватися з провідними експертами рекомендаційного бізнесу, менторами, викладачами та практикуючими підприємцями, налагодити нові цікаві зв’язки та провести час у колі однодумців!
Головною особливістю курсу MESH є теоретичні знання, що застосовуються на практиці у процесі навчання. Для того, щоб стати успішним потрібно не просто захотіти цього, а докладати максимум зусиль й кожен день іти назустріч до мети — ось чого вчить студентів курс MESH. Спікери поділилися своєю історією успіху і наповнили серця учасників упевненістю у своїх силах.
Студенти підготували свої власні бізнес-стартапи й захистили їх перед авторитетним та прискіпливим журі. На конкурсній основі було відібрано три проекти-переможці, які отримали грошовий приз на втілення своєї мрії в реальність.
MESH - Business Course націлений на успіх кожного учасника та прагне, щоб молоде покоління розуміло - в Україні теж реально вести свій бізнес якісно і законно. Усі слухачі курсу здобули цінні знання, які допоможуть надалі відкрити свій бізнес й не боятися ризикувати.

» » Завершення навчання за бізнес-курсом MESH

Завершення навчання за бізнес-курсом MESH

Дата: 23-04-2019, 20:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні відбулося відзначення найактивніших учасників бізнес-курсу MESH.