Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Тренінг на базі Управління соціальної політики Тернопільської міської ради

Дата: 15-11-2019, 13:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У контексті імплементації новітніх освітніх вимог у навчальний процес для студентів груп ФСГ- 41 і ФСГ- 42 факультету фінансів та обліку ТНЕУ організовано тренінг на базі Управління соціальної політики Тернопільської міської ради. Навчальний професійно-орієнтований тренінг розпочався з ґрунтовної доповіді Володимира Івановича Сулими - начальника Управління соціальної політики Тернопільської міської ради, щодо пріоритетних напрямів роботи управління, актуальних питань соціального захисту та соціального забезпечення населення.

Особливу увагу акцентовано на програмі «Турбота», якою передбачено соціальну підтримку жителів Тернопільської міської територіальної громади за рахунок коштів бюджету міста.

У рамках тренінгу провідні фахівці з питань соціального захисту населення ознайомили студентів із методикою нарахування, призначення і виплати державних соціальних допомог у частині допомоги при народженні дитини, при вагітності та пологах, малозабезпеченим сім’ям, по догляду за людьми з інвалідністю; особливостями фінансування з Державного і місцевих бюджетів оздоровлення осіб з інвалідністю, учасників АТО, їх психологічної реабілітації; специфікою призначення житлових субсидій та надання пільг на оплату комунальних послуг. Враховуючи спеціальність студентів, начальником Управління соціальної політики Тернопільської міської ради із практичної точки зору роз’яснено методику оцінювання ефективності бюджетних програм, що передбачає моніторинг, аналіз і контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів на реалізацію соціальних заходів.

Також студенти поспілкувалися з директором Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення Віталієм Володимировичем Хоркавим і його заступницею Іриною Романівною Семанишин, які детально зупинилися на видах соціальних послуг, що надає Центр, та особливостях реалізації соціального обслуговування населення. Значну увагу було приділено соціальному проекту «Університет третього віку», спрямованого на самореалізацію та саморозвиток людей похилого віку, а також їх адаптацію у світі інноваційних технологій. У процесі диспуту фахівці Управління соціальної політики Тернопільської міської ради та Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення максимально доступно та вичерпно формулювали відповіді на запитання студентів.

Підсумовуючи результати заходу, колектив кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ висловлює щиру подяку за теплий прийом та надані можливості отримання студентами практичного досвіду, вмінь і навиків.

» » Тренінг на базі Управління соціальної політики Тернопільської міської ради

Тренінг на базі Управління соціальної політики Тернопільської міської ради