Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Тренінг «Технології розвитку професійної кар’єри»

Дата: 12-12-2019, 10:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Чи можна поєднати здібності з тенденціями розвитку ринку праці? Як побудувати кар’єру? Як знайти роботу мрії? Що потрібно, щоб стати успішним фахівцем? Для чого і як формувати персональний бренд? На ці та багато інших питань Ви отримаєте відповіді під час тренінгу Олени Борисяк «Технології розвитку професійної кар’єри».

Якщо Ви мрієте про самореалізацію і розвиток успішної кар’єри, тоді цей захід для Вас.

Після проходження навчального курсу Ви:

– дізнаєтеся про тренди на ринку праці;

– знатимете як формувати свій персональний бренд і технології саморозвитку в цифрову епоху;

– дізнаєтеся як знайти роботу мрії;

– навчитеся як підготувати правильні резюме, мотиваційний лист і портфоліо;

– набудете практичних навичок використання технологій самопрезентації та проходження співбесіди;

– отримаєте сертифікат Тернопільського національного економічного університету про проходження тренінгу.

Тренерка:
Олена Борисяк – кандидатка економічних наук, консультантка з дизайну кар`єри, практикуюча рекрутерка з досвідом роботи 8 років.

Організатори: Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій, лабораторія проектного менеджменту Інституту регіонального розвитку, кафедра маркетингу Тернопільського національного економічного університету.

Тренінг складається з 2 тематичних блоків (занять):

1. Тренди на ринку праці: компоненти формування персонального бренду і технології саморозвитку. Резюме, мотиваційний лист, портфоліо: лайфхаки підготовки.

2. Технології пошуку роботи. Самопрезентація. Як пройти співбесіду? Віртуальний маркетинг особистості.

Де? Тернопільський національний економічний університет

Коли? 16-17 грудня 2019 року; о 16.00 год.

Тривалість 1 заняття: 3 акад. год. (1 акад. год. = 40 хвилин).

Вартість курсу обсягом 6 акад. год.: 250 грн. / 1 ос.

Періодичність проведення занять: 1 заняття / 1 день

Реєстрація за посиланням:

За додатковою інформацією звертайтеся:

Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій Тернопільського національного економічного університету, м. Тернопіль, Майдан Перемоги, 3, (корпус № 3, каб. 3207), тел. + 38 (098)-790-19-13, е-mail: nniiot@wunu.edu.ua

» » Тренінг «Технології розвитку професійної кар’єри»

Тренінг «Технології розвитку професійної кар’єри»

Дата: 12-12-2019, 10:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Після проходження навчального курсу Ви:

– дізнаєтеся про тренди на ринку праці;

– дізнаєтеся як знайти роботу мрії;

– навчитеся як підготувати правильні резюме, мотиваційний лист і портфоліо;

Тренерка:

Тренінг складається з 2 тематичних блоків (занять):

Де? Тернопільський національний економічний університет

Коли? 16-17 грудня 2019 року; о 16.00 год.

Тривалість 1 заняття: 3 акад. год. (1 акад. год. = 40 хвилин).

Вартість курсу обсягом 6 акад. год.: 250 грн. / 1 ос.

Періодичність проведення занять: 1 заняття / 1 день

Реєстрація за посиланням:

За додатковою інформацією звертайтеся: