Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Дата: 21-11-2019, 17:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

20 листопада 2019 року у рамках дуальної освіти підготовки студентів облікових спеціальностей факультету фінансів та обліку ТНЕУ під керівництвом к.е.н., доцента Романіва Ростислава Володимировича відбулося стажування груп ОПД-41 і ОПД-42 на ТОВ «Stellar», яке є лідером в Україні на ринку логістичних перевезень наливних харчових продуктів, небезпечних наливних та насипних вантажів.

Перед студентами виступила менеджер по персоналу Ярина Николин і розповіла про наявні вакансії, в тому числі зі спеціальності, яку освоюють студенти. Потім відбулась екскурсія територією підприємства та спілкування з провідними спеціалістами. У рамках проведеної екскурсії, студенти дізналися, що  Товариство має  філії в Словаччині та Польщі. Його маршрути пролягають в Італію, Німеччину, Бельгію, Голландію, Францію, Польщу, Угорщину. Не забута і Україна. Це все західні області, а також Київ, Донецьк і Дніпропетровськ. Серед клієнтів Stellar є - відомі компанії: Сargill, Kraft Foods (ТМ «Шоколад «Корона» і ТМ «Чіпси Люкс»), «Сандора», «Ерлан» (ТМ «Біола»), «Вітмарк Україна» (ТМ Jaffa), майже всі українські пивзаводи. В автопарку підприємства - 180 автопоїздів, в тому числі нещодавно придбані 30 нових автомобілів компанії «Volvo».

Цікавою та змістовною була також зустріч з головним бухгалтером, яка перерахувала ті компетенції, що необхідні фахівцям обліково-аналітичної служби ТОВ «Stellar». До них, зокрема, відноситься знання всіх тонкощів оподаткування при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності, визначення курсових різниць при різних типах розрахункових операцій, особливості нарахування заробітної плати та відряджень водіям, що перебувають у закордонних відрядженнях.

Висловлюємо щиру вдячність керівнику підприємства Гирилі Ігору Степановичу за змістовну і цікаву інформацію, представлену студентам.

» » Стажування студентів освітньої програми обліку і оподаткування підприємницької діяльності на ТОВ «Stellar»

Дата: 21-11-2019, 17:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю