Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Практичне заняття для студентів ТНЕУ у Тернопільській митниці ДФС

Дата: 12-09-2019, 13:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

11 вересня студенти ТНЕУ, які навчаються за освітніми програмами «Митна справа» та «Податкова справа» відвідали Тернопільську митницю. Практичне заняття виявилась цікавим, корисним та пізнавальним.

Студенти дізналися про особливості роботи в митних органах та діяльності митних брокерів. Зокрема ознайомитися з функціонуванням зон митного контролю та місцями прибуття транспортних засобів з товарами, які перебувають під митним контролем ТОВ «Веста»; порядком митного контролю та митного оформлення товарів ВМО – 1 митного поста «Тернопіль вантажний»; діяльністю митно-брокерської фірми «Райвест»; оглядово – з роботою відділів Тернопільської митниці ДФС. Також студенти послухали ознайомчу лекцію про проходження державної служби в митних органах.

Приємно, що з перших днів навчання студенти починають здобувати фах не лише в аудиторіях, а знайомляться з роботою профільних установ!

» » Практичне заняття для студентів ТНЕУ у Тернопільській митниці ДФС

Практичне заняття для студентів ТНЕУ у Тернопільській митниці ДФС