Працевлаштування і зв'язки з випускниками

У ТНЕУ тривають курси з Інтернет-маркетингу

Дата: 8-04-2019, 09:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Тернопільському національному економічному університеті розпочалися курси із Інтернет-маркетингу. Серед 20 учасників – представники малого бізнесу, маркетологи, студенти, які хочуть набути навичок налаштування реклами у соцмережах, автоматизованої розсилки листів, оформлення акаунтів та обробки фото, основ пошукового маркетингу та гроузхакінгу. Заняття проводять викладачі кафедри маркетингу факультету економіки та управління, а також наші випускники-практики, які стали професіоналами у сфері маркетингу.

» » У ТНЕУ тривають курси з Інтернет-маркетингу

У ТНЕУ тривають курси з Інтернет-маркетингу