Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Інструментальні нейродослідження для бізнесу

Дата: 12-03-2020, 12:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра маркетингу ТНЕУ приймає замовлення від юридичних осіб та ФОП на послуги із наукового консультування бізнесу з використанням унікального німецького нейрообладнання (Eye-tracker та EEG).

– Тестування відеороликів

– Нейродослідження для торгівлі

– Психологічні інтерв'ю для розробки бренду

– Дослідження Інтернет-сайту

– Нейротестування ефективності реклами

– Визначення цільової аудиторії за психотипами і оптимізація воронки продаж

– Нейротестування карток Інтернет-магазину

Співпраця здійснюється, шляхом укладання двостороннього договору між ТНЕУ та замовником.

Консультація за тел.: 0961560900, Борисова Тетяна Михайлівна (завідувач кафедри маркетингу ТНЕУ).

Колектив кафедри висловлює вдячність керівництву Тернопільського національного економічного університету за фінансову підтримку у придбанні сучасного обладнання, яке використовується на лабораторних заняттях із дисциплін «Нейромаркетинг», «Поведінка споживачів» та «Маркетингові дослідження»!

» » Інструментальні нейродослідження для бізнесу

Інструментальні нейродослідження для бізнесу