Благодійна вистава «Мина Мазайло»

Дата: Учора, 15:49 Новини

 До 25-річчя юридичного факультету Західноукраїнського національного університету колектив ЮФ організував благодійну виставу «Мина Мазайло» за твором Миколи Куліша.
Приходь у бібліотеку ім.Л.Каніщенка ЗУНУ!

Дата: Учора, 15:26 Новини

 Сьогодні бібліотека – це не лише інформаційний простір, а ще й місце для цікавих зустрічей із однодумцями, затишне середовище для навчання, осередок натхнення й приємних вражень.
Студентка ВСП «ФКЕПІТ» розповідає про насичене життя в університетах

Дата: Учора, 14:50 Новини

 Студентка ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» Діана Марковецька ділиться історією свого насиченого життя в університетахВідбувся вебінар «Імплементація Директиви ЄС про продаж товарів і Директиви ЄС про цифровий контент – основні досягнення, проблеми, що залишилися, і втрачені можливості»

Дата: Учора, 14:30 Новини

 Нещодавно студенти та викладачі юридичного факультету Західноукраїнського національного університету та всі охочі мали нагоду стати учасниками  онлайн-вебінару «Імплементація Директиви ЄС про продаж товарів і Директиви ЄС про цифровий контент – основні досягнення, проблеми, що залишилися, і втрачені можливості».Студенти спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад» поспілкувалися із молоддю Університету іноземних мов Ханґук

Дата: Учора, 10:15 Новини

 У межах реалізації проєктів неформальної освіти студенти спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад» кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина ЗУНУ поспілкувалися із молоддю Університету іноземних мов Ханґук (Південна Корея).

 
Інтелектуальний турнір «Школа молодих експертів»

Дата: Учора, 10:05 Новини

 1 грудня 2022 р. на кафедрі економіки та економічної теорії факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету відбувся підсумковий етап оцінювання студентських дослідницьких відеоробіт Школи молодих експертів «Перспективи дизайну CBDC».
Напиши листа захиснику України!

Дата: 1-12-2022, 17:30 Новини

 За ініціативи ГО «Спілка жінок Тернопільщини» колектив  Західноукраїнського національного університету проводить акцію «Напиши листа захиснику України».
Транскордонне співробітництво Польща-Україна 21-27

Дата: 1-12-2022, 17:00 Новини

  Відбулася зустріч студентів, викладачів та координаторів міжнародних проєктів щодо програми транскордонного співробітництва Польща-Україна 21-27.
Серія воркшопів з медіації віл лекторів Нідерландської бізнес-академії

Дата: 1-12-2022, 15:30 Новини

 Попри аварійні відключення електроенергії, які були введені в усіх регіонах України після широкомасштабних російських атак на об'єкти інфраструктури, докладання зусиль щодо якісної реалізації освітніх програм у Західноукраїнському національному університеті не зупиняються.


 

 New Generation – 2022

Дата: 1-12-2022, 15:27 Новини

  Із року у рік гарною традицією у Західноукраїнському національному університеті є проведення конкурсу презентацій студентських груп «New Generation», організаторами якого є колектив відділу творчої самореалізації та виховання та профспілкова організація студентів ЗУНУ.

 

 
Вибори голови УРС та студентських деканів/директорів у ЗУНУ

Дата: 1-12-2022, 10:08 Новини / Студентське життя

 Вчора у Західноукраїнському національному університеті відбулися вибори голови Університетської ради студентів та студентських деканів/директорів. Головою Університетської ради студентів обрано Анну Михайлівну Книш, студентку групи ФМПС-31  факультету фінансів та обліку.
Учасники студії хореографії «TNG dc» успішно виступили на «WOD-2022»

Дата: 1-12-2022, 09:46 Новини

 Учасники студії хореографії «TNG dc» Західноукраїнського національного університету нещодавно повернулися з конкурсу «WOD-2022», що проходив у Польщі.
Вибори голови студентської ради гуртожитків й старости гуртожитків ЗУНУ

Дата: 30-11-2022, 16:52 Новини / Студентське життя

 30 листопада відбулися вибори голови студентської ради гуртожитків й старости гуртожитків класичного університету Тернополя.


 Відбудеться конференція трудового колективу ЗУНУ

Дата: 30-11-2022, 16:01 Новини / Оголошення

 До уваги делегатів конференції трудового колективу! Повідомляємо, що 16 грудня 2022 року о 14.00 год. в актовій залі класичного університету Тернополя відбудеться конференція трудового колективу Західноукраїнського національного університету.Дорогі студенти та випускники, шановні викладачі й працівники ЗУНУ!

Дата: 30-11-2022, 16:00 Новини / Оголошення

 Найбільша регіональна корпорація «RIA Media» проводить конкурс серед компаній «Народний бренд». У Народному бренді 2022, в номінації заклади вищої освіти, є наша альма-матер -  Західноукраїнський національний університет. Вибори студентських деканів та голови Університетської ради студентів

Дата: 30-11-2022, 15:30 Новини / Студентське життя

 Сьогодні у класичному університеті Тернополя тривають вибори студентських деканів та голови Університетської ради студентів.

Молодь Західноукраїнського національного університету активно долучилася до голосування, адже обираючи свого лідера, вони прагнуть змін й впровадження цікавих проєктів у студентське життя.


 Відбувся воркшоп Софії Комінко

Дата: 30-11-2022, 15:28 Новини

  29 листопада 2022 року у межах діяльності навчальної лабораторії «Міжнародна студія сталого розвитку» кафедри міжнародних відносин та дипломатії навчально-наукового інституту міжнародних відносин імені Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету відбувся воркшоп «Підготовка інформаційно-аналітичних матеріалів: сучасні тенденції у контексті висвітлення міжнародних подій»Науково-методичний семінар «Соціальна та професійна адаптація ветеранів і членів їхніх сімей в Україні: обмін досвідом та технологіями виконання»

Дата: 30-11-2022, 14:59 Новини

 23-24 листопада 2022 року відбувся Міжнародний науково-методичний семінар організаторів проєкту «Норвегія-Україна» з питань соціальної та професійної адаптації ветеранів і членів їхніх сімей в Україні.
Вечори творчості «Chill Time»

Дата: 30-11-2022, 14:23 Новини

 Нещодавно у гуртожитках класичного університету Тернополя завершилися вечори творчості «Chill Time», організовані студентською радою гуртожитків ЗУНУ та відділом творчої самореалізації та виховання, де молодь вишу мала змогу проявити себе, як обдаровану особистість.

 Відбудеться засідання вченої ради університету

Дата: 30-11-2022, 12:54 Новини / Оголошення

 Шановні колеги! У п'ятницю, 16 грудня 2022 року, о 12:00 годині  відбудеться засідання вченої ради Західноукраїнського національного університету.Відбудеться вебінар «Імплементація Директиви ЄС про продаж товарів і Директиви ЄС про цифровий контент – основні досягнення, проблеми, що залишилися, і втрачені можливості»

Дата: 30-11-2022, 11:57 Новини

 Запрошуємо всіх охочих долучитися до вебінару «Імплементація Директиви ЄС про продаж товарів і Директиви ЄС про цифровий контент – основні досягнення, проблеми, що залишилися, і втрачені можливості», який відбудеться  1 грудня о 17:00 год.
Подяка від Міністерства освіти і науки України!

Дата: 29-11-2022, 17:03 Новини

Міністерство освіти і науки України висловлює подяку професорсько-викладацькому колективу Західноукраїнського національного університету за підтримку та високоякісну організацію Всеукраїнського форуму «Нові виміри безпеки: виклики та рішення», який проходив у класичному університеті Тернополя.
Відбудеться тренінг «Заходи безпеки при поводженні з вибуховими матеріалами»

Дата: 29-11-2022, 14:17 Новини / Оголошення

 У суботу, 3 грудня об 11:00 год відбудеться навчання «Заходи безпеки при поводженні з вибуховими матеріалами».
Спортсмени ЗУНУ – переможці турніру з греко-римської боротьби «Prague Wrestling Open 2022»

Дата: 29-11-2022, 12:40 Новини / Спорт

 У м. Прага завершився Міжнародний турнір з греко-римської боротьби  «Prague Wrestling Open 2022», який проходив упродовж 25-27 листопада 2022 р.
Благодійний турнір з баскетболу між мешканками гуртожитків

Дата: 29-11-2022, 12:30 Новини

 Нещодавно у фізкультурно-оздоровчому комплексі Західноукраїнського національного університету відбувся благодійний турнір з баскетболу між мешканками гуртожитків класичного університету Тернополя.
Студентка ЗУНУ – учасниця конкурсного відбору «Молодіжний обмін Youth exchange in Oslo, Norway»

Дата: 29-11-2022, 12:25 Новини

 Колектив кафедри іноземних мов навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина та ІКТ вітає Кароліну  Свиду,  студентку 2 курсу спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад»  з перемогою у конкурсному відборі «Молодіжний обмін Youth exchange in Oslo, Norway»
V-й Західноукраїнський форум «ІТ-Перспектива»

Дата: 29-11-2022, 11:55 Новини

 Факультет комп’ютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету велику увагу приділяє інноваційним освітнім ініціативам для розвитку ІТ-освіти та інтеграції кращих світових практик у систему підготовки ІТ-фахівців, які є конкурентоспроможними та гарантовано працевлаштованими, зокрема, в ІТ-компаніях.Зустріч студентів із суддею м.Харкова

Дата: 29-11-2022, 10:30 Новини

 Доброю традицією є запрошення практиків на зустрічі із студентами Західноукраїнського національного університету для формування у здобувачів вищої освіти практичних навичків при вивчені дисциплін. Нещодавно майбутні працівники правоохоронних органів мали можливість поспілкуватися із суддею Фрунзенського районного суду м. Харкова, кандидатом юридичних наук Тетяною Бабковою, яка з 2015  року обіймає посаду судді-спікера.
Воркшоп «Підготовка інформаційно-аналітичних матеріалів: сучасні тенденції у контексті висвітлення міжнародних подій»

Дата: 28-11-2022, 17:48 Новини

 Навчальна лабораторія «Міжнародна студія сталого розвитку» кафедри міжнародних відносин та дипломатії навчально-наукового інституту міжнародних відносин імені Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету запрошує усіх охочих долучитися до воркшопу «Підготовка інформаційно-аналітичних матеріалів: сучасні тенденції у контексті висвітлення міжнародних подій».
Практика ведення перемовин від британського експерта

Дата: 28-11-2022, 16:24 Новини

 Студенти навчально-наукового інституту комунікацій Західноукраїнського національного університету незабаром матимуть змогу виробити практичні навички ведення перемовин від британського експерта, засновника та директора Клубу перемовин «The Negotiation Club» Філіпа Брауна.