Центр працевлаштування та зв'язків з випускниками

Карпик Ярослав Михайлович

Посада:керівник центру працевлаштування та зв'язків з випускниками
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Вчене звання: доцент
Почесне звання: академік Академії економічних наук України, заслужений машинобудівник України, "Лідер бінесу 1997 року", Лауреат Всеукраїнської програми "Лідери регіонів" (2002р.), Генерал-хорунжий Українського козацтва

Контакти:
Адреса: вул. Львівська, 11а, (11 корпус)

Центр працевлаштування та зв'язків з випускниками

Постійна підтримка зв’язків із випускниками Західноукраїнського національного університету, сприяння їх працевлаштуванню, а також налагодження співпраці з роботодавцями – один з важливих напрямів діяльності Центру працевлаштування та зв'язків з випускниками ЗУНУ.

На даній сторінці Ви знайдете інформацію стосовно актуальних вакансій, можливостей стажування й проходження практики для студентів, інформацію про проведені заходи – ярмарки вакансій, дні кар’єри, тренінги, зустрічі з випускниками тощо.

Також тут випускники мають нагоду залишити свої відгуки про навчання в університеті, а роботодавці – інформацію про вакансії, пропозиції співпраці, відгуки про працевлаштованих випускників ЗУНУ.

Головні завдання Центру: утвердження пріоритетів університету, сприяння студентам і випускникам у працевлаштуванні, підтримка партнерських відносин з роботодавцями, збереження наступності та обміну професійним досвідом, традиціями, дружніми і діловими стосунками між поколіннями випускників.

Основними напрямами діяльності Центру є:
– сприяння студентам і випускникам у зайнятості;
– участь у регіональних програмах зайнятості молоді;
– взаємодія з роботодавцями;
– налагодження зв’язків з випускниками;
– співпраця з структурними підрозділами ЗУНУ.

Основні послуги Центру:
– пошук вакансій з основної та вторинної (у вільний від навчання час) зайнятості;
– надання переліку потенційних роботодавців;
– проведення презентацій підприємств, установ та організацій («Дні компаній»);
– організація Ярмарок вакансій, «Тижнів кар`єри», «Днів професій»;
– участь у програмах стажувань провідних всеукраїнських і міжнародних компаній, Днях відкритих дверей підприємств, установ та організацій;
–  профорієнтаційне і профкар’єрне консультування;
– проведення профорієнтаційних вечорів (зустрічі з відомими випускниками, фахівцями-практиками) і професійного тестування;
– індивідуальні та групові консультації щодо оптимальних шляхів пошуку роботи, написання резюме, безпосередньої підготовки до співбесіди, постановки професійних та особистих цілей;
– проведення тренінгів, лекцій, майстер-класів з питань пошуку роботи і ведення підприємницької діяльності;
– налагодження зв’язків з випускниками з метою сприяння працевлаштуванню студентів;
– проведення щорічних ювілейних зустрічей з випускниками, які закінчили Alma mater 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45 років тому;
–      залучення випускників до висвітлення спогадів про студентські роки у щорічному спецвипуску газети ЗУНУ «Університетська думка», присвяченому ювілейним зустрічам з випускниками;
– участь роботодавців у роботі Державних екзаменаційних комісіях, створених при ЗУНУ, із захисту дипломних робіт з метою відбору талановитої молоді на активні вакансії та у кадровий резерв;
– оголошення конкурсів з написання бізнес-планів;
– організація екскурсій на підприємства, в установи та організації;
– проведення круглих столів, семінарів, конференцій з питань зайнятості молоді;
– участь у благодійних акціях;
– дистанційні форми консультування та інформування (через електронну пошту, сторінки Центру на сайті ЗУНУ та у соціальних мережах);
– отримання інформаційно-роз’яснювальних листівок з питань пошуку роботи і побудови професійної кар`єри;
– інформування про тенденції розвитку ринку праці.
Принципи діяльності Центру: професіоналізму, відповідальністі, цілеспрямованості, індивідуального підходу, відвертості, збереження конфіденційності інформації, мобільності, креативності, прозорості.

Спільно з підрозділами сприяння працевлаштуванню студентів і випускників (бюро кар’єри) України та зарубіжжя, громадськими та молодіжними організаціями, органами місцевого самоврядування, науковцями Центр працює над удосконаленням діючих та розробкою інноваційних напрямів з питань зайнятості молоді та побудови нею успішної професійної кар’єри.

Наші контакти:
вул. Львівська, 11, каб. 11103, м. Тернопіль, Україна, 46009
E-mail: cpv@wunu.edu.ua.

Зв`язки з випускниками

Шановні випускники ЗУНУ! Ми прагнемо підтримувати контакти з Вами і після Вашого завершення навчання в університеті. Переконані, що ми матимемо нагоду неодноразово зустрітися під час цікавих заходів.

Для того, аби Ваші контакти «не загубилися» просимо Вас заповнити анкету випускника нижче.

Також будемо раді, якщо Ви залишите відгук про навчання у ЗУНУ, розкажете про улюблених викладачів, найцікавіші дисципліни, висловите свої побажання й пропозиції.

Заповнити анкету випускника ЗУНУ

Залишити відгук про навчання у ЗУНУ

Персонал центру працевлаштування та зв'язків з випускниками

Кривий Зеновій Іванович