Тернопільська бізнес-школа

Луцишин Олег Орестович

Посада: в.о. директора  навчально-наукового інституту "Тернопільська бізнес-школа"
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Вчене звання: доцент


Контакти:
Адреса: вул. Львівська, 11, корпус №1
Кабінет: 1402
Телефон: +38 (067) 340 3370
Е-mail: o.lutsyshyn@wunu.edu.ua


Навчально-науковий інститут "Тернопільська бізнес-школа"

  

Тернопільська бізнес-школа – сучасна європейська бізнес-школа у складі Західноукраїнського національного університету. Це міжнародна платформа, що має на меті об’єднати освіту, бізнес та владу у розвитку екосистеми малого та середнього підприємництва в Україні. Сьогодні в рамках діяльності бізнес-школи реалізовується Україно-Естонська магістерська програма для молоді, а в рамках Центру підприємництва Тернопільської бізнес-школи неакадемічні короткострокові навчальні програми для підприємців та фахівців, коротко- та середньострокові курси для молоді та підлітків.

   

Тернопільська бізнес-школа заснована в 2014 році в партнерстві Тернопільського національного економічного університету з Естонською бізнес-школою. Естонська бізнес-школа – це одна з провідних європейських бізнес-шкіл, що входить до світових рейтингів бізнес-шкіл та рейтингів приватних університетів.

Завдяки цьому партнерству Тернопільська бізнес-школа реалізовує спільну Україно-Естонську магістерську програму Менеджмент бізнес-інновацій.

Ми хочемо змін у бізнесі, економіці, освіті, країні та, зрештою, у мисленні. Віримо, що вони можливі, та працюємо для цього, забезпечуючи розвиток та об’єднання драйверів змін – представників нової генерації творців бізнесу, інновацій, змісту.

  Вчитися у кращих

У бізнес-школі  викладають лише топові практики, серед них успішні підприємці, незалежні консультанти та викладачі провідних бізнес-шкіл.

Здобувати Європейську освіту вдома
Завдяки міжнародній співпраці, ми маємо можливість реалізовувати програму, яку розроблено в Естонській бізнес-школі, враховуючи сучасний контекст та виходячи зі світових освітніх стандартів.

Вчитися на практиці

Лише занурення у реальні робочі ситуації із використанням методології Learning-by-Doing та найактуальніший практично-орієнтований контент дозволяє якісно засвоювати необхідну інформацію.

Поєднувати навчання з роботою

Ми розуміємо, що учасники програми живуть у різних містах та не припиняють професійну діяльність, тому інтенсифікуємо аудиторне навчання та зберігаємо баланс самостійною роботою.

Виходити за межі аудиторії

Сучасне навчання – це не лише аудиторна робота, але й дистанційне навчання, виїзні модулі, тури на кращі підприємства України, відпочинок та навчання в Карпатах та в Естонії.

Формувати якісне оточення

Люди –ключова цінність бізнес-школи, ми пишаємося своїми студентами, випускниками, викладачами, партнерами, друзями та командою. Ми маємо спільні цілі й інтереси та спільно рухаємося в одному напрямку.

Україно-Естонська магістерська програма Менеджмент бізнес-інновацій – це сучасна європейська програма, яку розроблено для проактивної молоді, що бачить своє майбутнє у започаткуванні власної справи або ж у розвитку кар'єри в управлінні інноваціями, маркетингу та інших напрямках бізнес-управління.

Тривалість навчання становить 1 рік 4 місяці.

Денна форма навчання із застосуванням інтенсифікування аудиторної роботи, а також використанням самостійного та дистанційного навчання дозволяє учасникам продовжувати свою професійну чи підприємницьку діяльність без втрат у якості та результатах навчання.

Викладачами програми є провідні українські та естонські експерти та практики, що мають особистий досвід реалізації бізнес-проєктів, підприємницької чи інвестиційної діяльності.

Навчання на програмі виходить далеко за межі аудиторії та класичного розуміння навчання – це бізнес-тури Україною, виїзні модулі в Карпатах, екскурсії, ланчі з викладачами та багато іншого.

Мова програми українська, із частковим викладанням окремих курсів англійською.

За успішного завершення навчання на програмі, учасники здобувають диплом Магістра з менеджменту державного зразка та додатково можуть отримати повноцінний європейський MBA-диплом від Estonian Busines School.


Долучайтеся до нас у соціальних мережах:


         


Наші контакти

 Адреса: м. Тернопіль, бульв. Т. Шевченка, 9
E-mail: tbschool@wunu.edu.ua
Телефон: +38 097 093-66-24


Персонал Тернопільської бізнес-школи"

Олена Гузар

 Посада: співзасновниця навчально-наукового інституту "Тернопільська бізнес-школа"

Контакти:
Адреса: м. Тернопіль, бульв. Т. Шевченка, 9
E-mail: tbschool@wunu.edu.ua
Телефон: +38 097 093-66-24

Сергій Вінницький

Посада: керівник навчальної програми

Контакти:
Адреса: Тернопіль, бульвар Шевченка, 9,
E-mail: tbschool@wunu.edu.ua


Євгеній Блінов

Посада: маркетолог

Контакти:
Адреса: Тернопіль, бульвар Шевченка, 9,
E-mail: tbschool@wunu.edu.ua


Світлана Стецюк

Посада: адміністратор

Контакти:
Адреса: Тернопіль, бульвар Шевченка, 9,
E-mail: tbschool@wunu.edu.ua